| A Handbook for the Humanistic Astrologer. : Meyer, Michael R. New York, Anchor Books, 1974. Preface by Dane Rudhyar. Paperback, 13x21, ills, xviii-362pp. ISBN 0384057296. Bright & tight. [boeknr. 1524] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astro-Diagnose. Een handleiding bij de genezing. : Heindel, Max / Augusta Foss-Heindel. Amsterdam, Theosofische Uitgeverszaak 'Gnosis', 1932. Een verhandeling over geneeskundige astrologie en diagnosen uit horoscoop en hand. Halflinnen, gebonden, 16x25, ills, viii-233pp. Enige pen-onderstrepingen. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1545] € 16,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astro-geographie und Geschichte. : Andersen, Hans J. Aalen - Ebertin Verlag, 1974. Softcover, 14x21, Abbildungen, 400 S. Gutes Exemplar. [boeknr. 378] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astro-technica. : Diegenbach, C. Lochem - De Tijdstroom, 1943. Met een voorwoord van Theo Ram. Horoscoopberekeningen m.b.v. (tri)goniometrie en logaritmen. O.a. mathematische horoscoopberekeningen volgens Campanus, Regiomontanus & Placidus. Orig. rood linnen met goudopdruk, 16x24, 282pp, 47 gekleurde afb, index, tabbellen. Op een enkel pigmentvlekje na, als nieuw. [boeknr. 705] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie en haar practische toepassing. : Parker, Else. Amersfoort - Veen, 1e druk 1925. No hardcover 227 pp. :ill., portr. Goed. [boeknr. 13] € 25,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie en Liefde. : Boot, M. Katwijk, Servire, 1983. Deel 1: 'De individuele behoeften en talenten. (De liefdeshoroscoop). Deel II: 'De dynamiek van de relatie. ( Relatiehoroscoop). Paperback, ingenaaid, 17x24, 248pp. ISBN 9063251955. Lichte verkleuring cover. Binnenboek schoon. [boeknr. 1408] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie in 100 lessen. : Negus, Joan. Met Vragen en Antwoorden. Amsterdam, Schors, 1e druk, 1984. Berekenen, Tekenen, Kombineren en Duiden van Horoskopen. Paperback, 19x25, ills, 236pp. ISBN 9063781156. Enige vergeling kaft. [boeknr. 1103] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie voor de Nieuwe Tijd. : Allen, Marcus. Deventer, Ankh Hermes, 1983. Een intuïtieve benadering. Zachte kaft, ingenaaid, 16x21, 149pp. ISBN 9020238523. Goed & schoon. [boeknr. 1330] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie, : Hoog Castell, H.de volledige handleiding voor de beoordeling v/d geboorte horoscoop. Leiden - Ned. Uitg. Mij., 1949. Groen linnen, 13½x19½, viii-148pp. Rug verkleurd. [boeknr. 219] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie, haar techniek en ethiek. : Libra, C.AQ. Amsterdam - Veen , 4 de herz. druk. Hardcover, karton, 16x24cm, ills, 240pp. Als nieuw. [boeknr. 439] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie, Karma, Transformatie. : Arroyo, S. Amsterdam, Schors, 1982. Harde kaft, gebonden, 15x22, ills, 296pp. ISBN 9063780923. Lichte slijtage randen platten. Goed & schoon. [boeknr. 1403] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologie. : Couderc, Paul. Zutphen - Thieme, 1980, 1e druk. Skeptische studie. Hardcover, geen stofomslag, ills, 120pp. Als nieuw. [boeknr. 17] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologische Chronologie. : Gorter, Corn. Berekening van toekomstige gebeurtenissen op jaar, maand en dag. De rectificatie van de horoscoop. Analyse van de Solaar-horoscoop. Den Haag - Couvreur. Nadruk van het in 1939 verschenen werk. Orig. linnen gebonden met stofomslag, 15x23, ills, 394pp.-iv. Stofomslag wat slijtage. Boek schoon & goed. [boeknr. 589] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrologische geboortenregeling. : Ostrander, Sheila. / Lynn Schroeder. Haarlem, Gottmer, 1974. Een verslag van de ontdekkingen door Dr. Eugen Jonas. Hoe de vruchtbare perioden van de vrouw en de levensvatbaarheid en het geslacht van het kind zullen kunnen worden voorspeld aan de hand van haar horoscoop. Wrappers, 12x20, 228pp. ISBN 9025702015. Als nieuw. [boeknr. 1542] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrology and Sex: How the Stars Control Your Sex Life. : Oakley, Gilbert. London - The Walton Press, 1965, 1ste impression. Hardcover, DJ, frontis, 15x22cm, ills, 323pp.. Binding with different types of paper. Discolouration spine DJ, DJ worn on edges. No marks, no underlining. Good, clean & tight. [boeknr. 632] € 25,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrology, how and why it works. : Jones, Marc Edmund. An introduction to basic astrology. Philadelphia - David McKay, 1945. Hardcover, no DJ, gilt decoration cover, gilt lettering spine. Slight wear spine ends, name & signature prev. owner titlepage. Interior clean & tight. [boeknr. 377] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrology, how to cast your horoscope. : Davison, R.C. London - Granada. Pocket, 236pp. [boeknr. 113] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Astrology. : McIntosh, Christopher. The stars and human life: a modern guide. London - Macdonald, 1970. Pocket, ills, 125pp. Discolouration spine. [boeknr. 118] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Beginselen der Astrologie. : Snijders C.J. Amsterdam - De Driehoek, 1971, 3e druk. Geb. m. omslag, 15x23cm, 243pp. en bijlage v. 22 platen. Stevig & goed. [boeknr. 123] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Beginselen der Astrologie. : Snijders C.J. Handleiding bij de A-Cursus v/h Nederlands Astrologisch Genootschap. Amsterdam - Becht, 2e druk. Ingenaaid, softcover, 16½x24cm, 259pp. en bijlage v. 23 platen. [boeknr. 124] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Beginselen der Astrologie. : Snijders C.J. Handleiding bij de A-Cursus v/h Nederlands Astrologisch Genootschap. Amsterdam - Becht, 2e druk. Gebonden, hardcover, 16½x24cm, 259pp. en bijlage v. 23 platen. Mooi exemplaar. [boeknr. 138] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Computer Astrologie. : Geerligs, E.M.J. Prinsen / L.D. de Voogd. Utrecht / Antwerpen, Veen, 1985. Berekenen (BASIC) van astrologische gegevens via de computer. Met aanvullende programma's voor numerologie en bioritmen. Paperback, 13x21, 195pp. ISBN 9020433105. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1461] € 3,50 |
Order/Info ..Foto
|
| Cosmische grondslagen der geneeskunde. : Stibbe, F.M. Den Haag/Rotterdam - Zodiak Reeks. Jaar? Orig. linnen met goudopdruk, stofomslag, 16x23, ills, 272pp.. Scheurtjes stofomslag. Binnenboek goed & schoon. [boeknr. 680] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Cosmografie. : Kobus, M.L./Raimond J.J. Groningen/Batavia - Wolters, 1946, 6e druk. Sterrekunde voor middelbaar en gymnasiaal onderwijs. Ing., frontispiece, 14,5x23,5cm, ills, 182p.. Schoon en goed. [boeknr. 71] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Das Weltbild der Astrologie. : Lankes, Otto. Diessen vor München - Jos. c. Huber, 1956. Das Weltbild der Astrologie stellt die ursprüngliche Einheit der Astrologie mit dem Totenkult der Frühzeit weider her und deckt den wirkenden Lebensgrund der uralten Symbole auf. Oln. m. silbergepr. Rückentitel u. Deckelillustration, m. Umschlag, 16x22cm, 356 S. mit 37 Bildern u. 12 Zeichnungen. Ecken u. Rückenenden etwas bestossen, ein Riss o. Rückenende des Umschlages. Ohne Flecken, Unterschreibungen. Gutes, sauberes Exemplar. [boeknr. 399] € 55,- |
Order/Info ..Foto
|
| De Ster der Wijzen. : Sloet, D.A.W.H. Bussum - Paul Brand, 1920. Ingenaaid, 16x22, ills, xii-128pp. [boeknr. 129] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Der Saturn. : Lorber, Jakob. Bietigheim - Lorber-Verlag, 1969, vierte Auflage. Hardcover m.Umschl., 15x22½cm, 271 S. [boeknr. 90] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Der Saturn. : Lorber, Jakob. Bietigheim - Neu-Salems-Gesellschaft, 1934, dritte Auflage. Hardcover o.Umschl., gotische Schrift, 15½x23½cm, iv-206 S. [boeknr. 91] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Die natürliche Sonne. : Lorber, Jakob. Bietigheim - Lorber-Verlag, 1956, fünfte Auflage. Hardcover m.Umschl., gotische Schrift, 16x23½cm, 311 S. [boeknr. 93] € 16,- |
Order/Info ..Foto
|
| Draconic astrology. : Crane, Pamela A.F. Wellingborough, The Aquarian Press, 1987. An introduction to the use of Draconic charts in astrological interpretation. Paperback, 13x21, ills, 224pp. ISBN 0850305594. Spine tanned. Bright & tight. [boeknr. 1348] € 27,- |
Order/Info ..Foto
|
| Efemeriden 1901-2000. : Kars, John / Dick Brouwer. Deventer, Ankh Hermes, 1985. Compleet tabellenboek voor het berekenen van horoscopen, waarin tevens opgenomen grafische tabellen voor transitstudies. 0.00 middernacht GMT. Paperback, 20x28, 748pp. ISBN 9020250698. Hoeken krullen iets. Goed & schoon. [boeknr. 1412] € 19,- |
Order/Info ..Foto
|
| Erde und Mond. : Lorber, Jakob. Bietigheim - Lorber-Verlag, 1969, erste Auflage. Hardcover m.Umschl., 13x20½cm, 256 S. [boeknr. 92] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Gevallen uit de Praktijk van een Medisch Astroloog. : Millard, Dr. Margaret. Amsterdam, Schors, 1984. Oorspr. titel: `Casenotes of a Medical Astrologer`. Paperback, 15x22, ills, 238pp. ISBN 9063781180. Goed & stevig. [boeknr. 1336] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Handleiding bij de astrologische berekeningen. : Fentener van Vlissingen, Rogier. Rotterdam - Belrose, 1977. Paperback, 15x21, ills, ongepagineerd. [boeknr. 240] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het astrologisch argument. : Toonder, Jan Gerhard / John Anthony West. Amsterdam, De Bezige Bij, 1971. Paperback, 12x20, 371pp. ISBN 9023451015. Vlekjes voorplat. Goed & stevig. [boeknr. 1400] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het Liefdeleven en de Sterren. Deel I, de vrouw. : Lambert, J. Amsterdam, Uitg. Iris, 1962. Harde kaft, stofomslag, 12x18, ills, 124pp. Lichte vergeling. Goed. [boeknr. 1099] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hoe corrigeer je een geboortehoroscoop? : Efrein, Laurie. Utrecht/Antwerpen, Kosmos, 1988. Paperback, 13x21, ills, 332pp. ISBN 9021512963. Enige vergeling. Goed & schoon. [boeknr. 1401] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hoe leer ik een horoscoop beoordelen? : Balen, A.van. Toegelicht aan de horoscoopfiguren van Erasmus en Paracelsus. Rijswijk - Kramers - Metaphysische bibliotheek - No.2. Ingenaaid, 16x21, 63pp. [boeknr. 217] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Horoscopie. : Fankhauser, Dr.Alfred. Een leer- en handboek voor astrologen en leeken, met vele figuren en formules. Bewerkt door W.B.Vreugdenhil. Amsterdam - De Gulden Ster, jaar?. Halflinnen geen stofomslag, 15x21, ills, 463pp. [boeknr. 480] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Horoskoopformulieren 50 stuks. : Schors Amsterdam, Schors, 3e druk, 1984. Zonder aspektzoeker. 21x30. ISBN 9063780893. Goed. [boeknr. 1440] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| How to read the ephemeris. : Mayo, Jeff. London - Fowler & Co, 1973, 3th edition. The Astrologer's Handbook Series No.2. Hardcover, white DJ with blue letterprint, 13x19, 108pp. Previous owner's stamp on last fly-leaf. Clean and Very Good. [boeknr. 80] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Intuïtieve Astrologie. : Berkien, Henk / Wim Kramer / Dirk Wiggerink. Utrecht, Bruna. Een methode tot dieper inzicht in het unieke van de mens. Paperback, 13x21, ills, 158pp. Zonder ascendantschijf. Goed. [boeknr. 1011] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Karmische astrologie. Maansknopen en Reïncarnatie. : Schulman, Martin. Amsterdam, Schors, 3e druk, 1987. Oorspr. titel: 'The Moon's Nodes'. Karton, gebonden, 15x22, 112pp. ISBN 9063780141. Verkleuring rug, deel voorplat. Goed & schoon. [boeknr. 1540] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Omstreden wereldbeeld. : Henseling, R. Amsterdam - Strengholt, 1943. Gebonden, half linnen, 16x25, ills, 313pp. Randen kaft sleets, verkleuring bladzijden. [boeknr. 63] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Planetenloop en mensenlot. : Gorter, C. Rotterdam - Belrose. Practische handleiding voor de beoordeling van de geboortefiguur. Hardcover, stofomslag, ing, 460p+iv. Snede bruin, goed. [boeknr. 36] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Practical Harmonics. : Jay, Delphine. Tempe, Arizona - American Federation of Astrologers(AFA), 1987, 2th printing. Paperback, 14x21cm, ills, viii-94pp.. ISBN 0866902376. As new. [boeknr. 718] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Raphael's Astronomical Ephemeris of the Planet's Places. With tables of houses for London, Liverpool and New York. : Raphael England, W. Foulsham & Co. Ltd. Availble years: 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002. Softcover, 13x19, 48pp. Good. Price p. volume. Prijs per stuk. [boeknr. 1324] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| S-M-A-Tabelle. : Hoffmann, G. Aalen - Ebertin-Verlag. STERNZEIT, MERIDIAN, ASZENDENT-TABELLE / SIDERAL-TIME, MERIDIAN, ASCENDANT-table / TEMPS-SIDERIALE, MERIDIEN, ASCENDANT-tableAU. Softcover, 184pp. [boeknr. 41] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Samenspel. : Greene, Dr.Liz. Een astrologische gids voor het samenleven met anderen op een kleine planeet. Amsterdam - Schors, 1979, 1ste druk. Softcover, 15x22, 265pp.. ISBN 906378019-2. Lichte gebruikerssporen cover. Binnenboek schoon. [boeknr. 671] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Samenspel. : Greene, Liz. Amsterdam, Schors, 2e herziene druk, 1984. Een astrologische gids voor het samenleven met anderen op een kleine planeet. Harde kaft, gebonden, 15x22, 265pp. ISBN 9063780192. Verkleuring rug & platten. Vlek achterplat. Goed & schoon. [boeknr. 1402] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Saturnus planeet van het lot. : Dombrowski, Doris. Amsterdam - Driehoek, 1979. Paperback, 14x22, 160pp. ISBN 9060302648. [boeknr. 446] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Simplified Scientific Tables of Houses. Latitude, 1 to 66 degrees. : Rosicrucian Fellowship Oceanside, California - The Rosicrucian Fellowship, 1982, 16th printing. SECTION ONE: An ATLAS giving the LONGITUDE and LATITUDE adjusted to the nearest exact degree and the time difference with Greenwich of approximately 5,700 cities throughout the world, including principal American cities and all county seats. SECTION TWO: The TABLE OF HOUSES calculated for every degree from 1° to 66° North or South in the Placidian system. Paperback, 16x22cm, 224pp.. Good. [boeknr. 706] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sprekend Heelal. : Bunge, H. Amsterdam, Strengholt, 1964. Astrologische beschouwingen. Orig. linnen, gebonden, 16x24, 216pp. Lichte verkleuring rug. Vlekje snede. Goed & stevig. [boeknr. 1346] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sterren stralen in oorlog en vrede. : Wohl, Louis de. Opmerkelijke aspecten der praktisch toegepaste astrologie. Astrologische oorlogvoering: de jaren 1940-1945. Den Haag - Uitg. Forum. Gebonden, linnen, stofomslag, 16x24cm, 277pp. + bijlage J.Chandu. Als nieuw. [boeknr. 336] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sterren stralen in oorlog en vrede. : Wohl, Louis de. Opmerkelijke aspecten der praktisch toegepaste astrologie. Astrologische oorlogvoering: de jaren 1940-1945. Den Haag - Uitg. Forum. Gebonden, linnen z. omslag, 16x24cm, 277pp.. zonder bijlage J.Chandu. [boeknr. 126] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Synastrie Technieken. De Astrologie van Verhoudingen. : Meyer, Michael R. Amsterdam, Schors, 1986. Harde kaft, gebonden, 15x22, ills, 276pp. ISBN 9063781261. Rug verkleurd. Als nieuw. [boeknr. 1459] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| The Astrology of Human Relationships. : Sakoian, Frances/Acker, Louis S. London - Peter Davies, 1976, first U.K. edition. Hardcover with DJ, 14x22cm, xv-395pp., glossary, index. ISBN 0432140913. Good. [boeknr. 670] € 27,- |
Order/Info ..Foto
|
| The case for Astrologie. : West, J.A./Toonder, J.G. Baltimore - Penguin Books, 1973. Pocket 3546, ills., x-310p. [boeknr. 114] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| The Living Zodiac. : Higgins, Terence. A practical handbook for the budding astrologer. London - Marshall Cavendish, 1974, 1st edition. Black cloth with DJ, 22x29, beautiful ills, 128pp.. ISBN 0856850802. As new. [boeknr. 732] € 6,50 |
Order/Info ..Foto
|
| The Zodiac and the Soul. : Carter, C.E.O. London, The Theosophical Publishing House Ltd, 1972. Hardcover, red cloth, DJ, 13x19, 120pp. Bright & tight. [boeknr. 1456] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Theoretische en Practische Astrologie. Eenvoudig studieboek voor belangstellenden. : Merens, Herm. Amsterdam, Duwaer & Van Ginkel, 1914. Harde kaft, gebonden, 16x23, ills, 252pp. Goed & schoon. [boeknr. 1297] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Veen's handleiding voor het berekenen van uw horoscoop. : Geerligs, E.M.J. Prinsen. Utrecht / Antwerpen, Veen, 1982. Compleet met Ephemeriden 1920-2000 en Huizentabellen voor Nederland en België. Paperback, 13x21, 288pp. ISBN 9020434594. Goed & stevig. [boeknr. 1451] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Weegschaal, 24 september - 23 oktober. : Droesbeke, Erna. Hoogeveen, Slingenberg Boekproducties, 2e druk. Gezondheid, liefdesleven, carrière, financiële zaken, sport, kunst. Karton, gebonden, 12x20, 72pp. ISBN 9076113300. Goed & schoon. [boeknr. 1281] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|