Albertson, Edward. : Wegen naar Zen. 's Gravenhage, Kruseman, 1972. Oorspr. titel: 'Understanding Zen'. Paperback, 12x20, 140pp. ISBN 9023302788. Goed & stevig.  [boeknr. 1566]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Amipa, Geshe Sherab Gyaltsen. : Training van de geest. Deventer, Ankh Hermes, 1986. Volgens de leer van het Mahayana Boeddhisme. Paperback, ingenaaid, frontis, 13x21, ills, 161pp. ISBN 9020240692. Verkleuring rug, deel voorplat. Goed.  [boeknr. 1360]   € 6,50
Order/Info ..Foto
Aurobindo, Sri. : The Secret of the Veda. Pondicherry, Sri Aurobindo Ashram, 1987.  Hardbound, DJ, 15x22, 581pp. ISBN 8170580021.   [boeknr. 1471]   € 15,-
Order/Info ..Foto
Baerwald, Richard. : Okkultismus u. Spiritismus und ihre weltanschaulichen Folgerungen. Deutsche Buch-Gemeinschaft - Berlin, 1926.  Halbleder, 13x19, ills., 404 S., Literaturverzeichnis. Rücken etwas berieben, sonst gutes Exemplar.  [boeknr. 200]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Bakker H. : Stroomingen en Sekten van onzen tijd. Kemink & Zoon - Utrecht, 1929, derde druk. Inhoud: Stroomingen - Atheïsme -Pantheïsme - Occultisme - Spiritisme - Christian Science - Theosofie - De Ster in het Oosten - Vrij-Katholieke Kerk - Anthtroposofie -Soefisme - Bahaïsme - Mazdaznan - Socialisme - Vrijmetselarij. Sekten - Baptisten - Apostolischen - Mormonen - Darbysten - Adventisten - Russellisten - Pinksterbeweging - Leger des Heils. Hardcover, 14x20, 174pp.   [boeknr. 424]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Beesley, R.P. : Visioenen van het Aquariustijdperk. Deventer, Ankh Hermes, 1985. Oorspr. titel: 'Visions of the Aquarian Age'. Paperback, ingenaaid, 13x21, 144pp. ISBN 9020254677. Rug schuin & verkleurd. Goed & schoon.  [boeknr. 1448]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Berg, J.H. van den. : Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie. Nijkerk - Callenbach, 1974, 25e druk.  Paperback, 15x22, ills.. ISBN 9026600267.   [boeknr. 753]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Berlitz, Charles : Mysterieus maar waar. Bosch Keuning - Baarn, 1991. Verbazingwekkende verhalen over vreemde verschijnselen. Paperback, 14x22, 268 pp.   [boeknr. 1]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Berlitz, Charles / Moore, William : Het Roswell Incident. Het geheim van de verongelukte UFO. Amsterdam/Brussel - Elsevier, 1982.  Paperback, 14x22, ills., 192pp.. ISBN 9010040852. Als nieuw.  [boeknr. 550]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Bertrand, René. : Ons behoort het leven. Inleidingen en uitspraken. Eindhoven, Zenobia Uitg, 1989. Uit de serie: 'Overwinningen op de dood'. Zachte kaft, 11x18, 84pp. ISBN 9071946061. Goed & schoon.  [boeknr. 1244]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Birch, Silver. : Het Witte Licht. Amsterdam, Gnosis, 2e druk. Oorspr. titel: 'Teachings of Silver Birch.' Orig. geel linnen, gebonden, goudopdruk, stofomslag, 15x21, 219pp. Stofomslag scheurtjes, vlekjes achter. Boek zeer goed, als nieuw.  [boeknr. 1587]   € 29,-
Order/Info ..Foto
Blok, J.A. : Oepanisjads. Deventer, Kluwer, 2e druk, 1950.  Orig. bruin linnen, 11x18, 92pp. Goed & schoon.  [boeknr. 1295]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Bohm, Werner : Chakras. Lebenskräfte u. Bewusstseinszentren im Menschen. München - Otto Wilhelm Barth Verlag, 1953.  Gelbes Leinen ohne Schutzumschlag, 14x21, ills., 131S. Keine Risse, ohne Unterschreichungen.  [boeknr. 233]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Bouman, D. : New Age. Op weg naar een nieuwe wereld? Uitg. G.F. Callenbach, 1993. New Age via een Christelijke bril. Anti. Paperback, 13x21, 136pp. ISBN 9026603134. Goed & schoon.  [boeknr. 1111]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Britten, Emma Hardinge. : Professor Von Marx en zijn sujet. Eerste Deel. Naar het Engelsch. `s Gravenhage, H.C. van Calcar, 1890.  Herbonden, harde kaft, ingenaaid, 14x23, 275pp. Oud bibliotheek expl. `Spiritualistische Ethische Kring Den Haag. Stempels in boek, schutblad hoek uitgeknipt, rug paar keer gebroken, 2 bladzijden los. Compleet & schoon.  [boeknr. 854]   € 29,-
Order/Info ..Foto
Broersma, Koert. / Arie de Snoo. : Ufo's. Waarnemingen boven Nederland en België. Baarn, Hollandia, 1978.  Paperback, ingenaaid, 13x21, ills, 146pp. ISBN 9060451619. Goed.  [boeknr. 998]   € 4,50
Order/Info ..Foto
Caddy, Eileen. : Foundations of a Spiritual Community. Scotland, Findhorn, Findhorn Press, 2th edition, 1991.  Paperback, 13x21, 165pp. ISBN 090524978X. As New.  [boeknr. 1398]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Caddy, Eileen. : Golven van groei. Den Haag, Mirananda, 1998.  Wegwijzers voor innerlijke rust in het dagelijks leven. Oorspr. titel: 'Waves of Spirit'. Paperback, ingenaaid, 13x21, 136pp. ISBN 9062718809. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1528]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Caddy, Eileen. : The Dawn of Change. Scotland, Findhorn, Findhorn Press, 2th edition, 1993.  Paperback, 13x21, 190pp. ISBN 0905249879. As New.  [boeknr. 1397]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Capra, Fritjof. : The turning point. London, Flamingo, reprint 1984. Science, society and the rising culture. Paperback, 13x20, 516pp.   [boeknr. 934]   € 3,50
Order/Info ..Foto
Chandu, Jack F. : Eros en uw handschrift. Laren, Luitingh, 1971. Een haarscherpe analyse van het seksuele gedragspatroon van hem en haar gebaseerd op de nieuwste grafologische gegevens. Paperback, 13x20, ills, 207pp. ISBN 9024511194. Schoon & goed.  [boeknr. 1047]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Chandu, Jack F. : Handboek der handleeskunde. Moderne chirodiagnostiek, gebaseerd op gegevens van Else Parker en andere onderzoekers op het gebied van de wetenschappelijke chirologie. Deventer - Ankh Hermes, 1978.  Hardcover, karton, geen omslag, 16x24, ills., 205pp., literatuurlijst. ISBN 9020250094. Stempel schutblad. Schoon, goed & stevig.  [boeknr. 505]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Chandu, Jack F. : Praktische zelfhypnose. Deventer - Ankh Hermes, 1985, 3de druk.  Paperback, 11x21, 180pp., bronvermelding. ISBN 9020218220. Goed.  [boeknr. 481]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Chandu, Jack F. : Praktische zelfhypnose. Deventer, Ankh Hermes, 4e druk, 1991.  Paperback, ingenaaid, 11x21, 180pp. ISBN 9020218220. Goed & schoon.  [boeknr. 1490]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Char Margolis. : Innerlijke wijsheid. Utrecht, Spirit, Kosmos-Z&K Uitg, 3e druk, 2005. Leren leven met je intuïtie. Paperback, 13x21, 237pp. ISBN 9021543206. Als nieuw.  [boeknr. 1374]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Coster, Geraldine. : Yoga and western psychology. (a comparison) Oxford University Press - London, 1945, 4th impression.  Or. green cloth, no DJ, small 8vo, 248p. Book has minor wear and soiling to boards, some spots on back cover, name previous owner on endpapers, inside clean, condition good.  [boeknr. 131]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Davies, Rodney. : Voorspel uw toekomst met getallen. Naarden, Strengholt, 1989.  Paperback, 13x21, 119pp. ISBN 9060106776. Vergeling sneden. Goed & schoon.  [boeknr. 1515]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Dee, Nerys. : Dromen. Leer uw dromen begrijpen en gebruiken. Weert, M & P, 1985.  Paperback, 14x21, 128pp. ISBN 9065900330. Lichte vergeling, verder goed & schoon.  [boeknr. 1022]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Denaerde, S. : Buitenaardse beschaving.  Kluwer - Deventer, 2e en 3e druk. De planeet Iarga. Naar aanwijzingen v/d schrijver geïllustreerd door Rudolf Das. Gebonden, stofomslag, 14x21, ills, 215pp.  Goed & schoon.  [boeknr. 1508]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Dethlefsen, Thorwald. : Esoterische psychologie.  Deventer, Ankh Hermes, 1980. Het lot als levenskans. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 14x21, 208pp. ISBN 9020249185. Als nieuw.  [boeknr. 1541]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Dunnewolt, Ir.Hendrik Willem. : Heeft het leven zin? Een weg naar inzicht. Amsterdam - Driehoek, 1972, 1e druk.  Wrappers, 14x22, 20 tekeningen en 4 schilderijen, 176pp.. Gesigneerd. Goed.  [boeknr. 462]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Dunnewolt, Ir.Hendrik Willem. : Heeft het leven zin? Een weg naar inzicht. Amsterdam - Driehoek, 1975, 2e druk.  Paperback, 14x22, 21 tekeningen en 7 schilderijen. ISBN 9060301390. Aantekening schutblad. Goed.  [boeknr. 249]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Dyer, Colin F.W. : Symbolism in Craft Freemasonry. Shepperton(UK) - Lewis(masonic), 1976, 1st edition.  Hardcover, gilt lettering cover and spine, DJ, 16x24cm, 10 ills. out of text, 178pp. ISBN 0853181020 Corners sl. bent, wear on spine ends, DJ sunburned, some tears. Text tight and clean.  [boeknr. 341]   € 24,-
Order/Info ..Foto
Dürckheim, K. : De cultuur van de stilte. Deventer, Kluwer. Oriënt-serie. Oorspr. titel: 'Japan und die Kultur der Stille'. Zachte kaft, 11x18, 114pp. Enige vervuiling platten. Boekblok goed & schoon.  [boeknr. 1375]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Dürckheim, K. von. : Ons dagelijks leven als oefening. De weg tot verandering. Deventer, Kluwer, 2e druk, 1969.   Orig. linnen, gebonden, stofomslag, oriëntserie, 11x18, ills, 106pp. Zeer goed.  [boeknr. 1312]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Eason, Cassandra. : Aurareading. Deventer, Ankh Hermes, 2002. Oorspr. titel:`Aurareading. How to work with a powerful healing energy`. Paperback, 13x21, 177pp. ISBN 9020282530. Goed & schoon.  [boeknr. 1156]   € 8,-
Order/Info ..Foto
East, John N. : Eternal quest. London - The Psychic Press, 1960. Provides a real basis on new lines for the further study of psychic research and parapsychology. Hardcover with DJ, 14x22cm, xiii-256pp. Good hardback copy.  [boeknr. 234]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Feldmann, J. : Occulte verschijnselen. 's Gravenhage - De Residentiebode, 1938, eerste duizendtal. Aeterna reeks.  Halflinnen geen stofomslag, 16x22, 405pp. Lichte beschadiging kaft. Binnenboek goed & schoon.  [boeknr. 563]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Ferrini, Paul. : Terug naar onschuld. Deventer, Ankh Hermes, 2001. Reflecties van het Christusbewustzijn. Oorspr. titel: 'Return to the Garden; Reflections of the Christ Mind - Part IV.' Paperback, 13x21, 136pp. ISBN 9020282549. Als nieuw.  [boeknr. 1276]   € 6,50
Order/Info ..Foto
Forem, Jack. : Transcendente Meditatie. Maharishi Mahesh Yogi en de Wetenschap der Creatieve Intelligentie. Den Haag, MIU Nederland Pers, 1978.  Paperback, 12x20, 239pp. ISBN 9062690076. Shelfwear. Schoon.  [boeknr. 1211]   € 4,50
Order/Info ..Foto
Fromm, Erich : The Crisis of Psycho-analysis. Essays on Freud, Marx & social psychology. London - Jonathan Cape, 1971, 1st edition.  Hardcover, DJ, 13x20, 192pp.. ISBN 0224005448. Slight foxing edges, else good, tight & clean.  [boeknr. 760]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Früh, Hans : Sieg der Lebensrhythmen. Das Zeitgesetz im Lebensablauf. Herman Bauer Verlag - Freiburg im Breisgau, 1961.  Pappeinband ohne Schutzumschlag, 12x19, illstr., 171S.   [boeknr. 423]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Gawain, Shakti. : Creatief visualiseren. Deventer, Ankh Hermes, 1e druk, 1981. Je natuurlijke verbeeldingskracht bewust gebruiken. Zachte kaft, ingenaaid, 16x21, ills, 140pp. ISBN 9020246240. Enige vervuiling kaften. Binnenboek goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1254]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Gillies, Jerry. : Transcendente Seks. Amsterdam, Elsevier, 1980. Een meditatieve gids voor minnaars. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 18x21, ills, 171pp. ISBN 9010028879. Schutblad mist hoekje. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1272]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Gray, Eden : Mastering the Tarot. Basic Lessons in an Ancient, Mystic Art. Signet Book New American Library. First Signet Printing, 1973.  Pocket, ills., 221pp., glossary, index. Pages tanned.  [boeknr. 664]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Griscom, Chris. : Extase. Bewust zijn op een andere golflengte. Deventer, Ankh Hermes, 1994, 2e druk. Met een voorwoord van Barbara Hand Clow. Oorspr. titel: 'Ecstasy is a new frequency.' Paperback, 13x21, 199pp. ISBN 9020255347. Als nieuw.  [boeknr. 817]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Group, David. : Het mysterie van de Bermuda driehoek. Weert - M & P Boeken B.V.  Paperback, 12x20, ills., 176pp., bibliografie, register. ISBN 9065901639. Als nieuw.  [boeknr. 466]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Haddenbach, Georg. : Waarzeggen, helderziendheid, kaartleggen... Naarden, Strengholt, 1984. Hoe iedereen de geheime krachten doorgronden en gebruiken kan. Paperback, 15x23, ills, 162pp. ISBN 9060105818. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1320]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Hageland, A.van : Moderne magie en hekserij. Ridderhof - Rotterdam, 1974.  Paperback, ills, 13x21, 232pp. Leesvouw.  [boeknr. 330]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Hanssen, P.J. : Hypnose in de praktijk. Deventer, Ankh Hermes, 2e druk, 1977. Met een `Tengeleide` van Prof. Henri van Praag. Harde kaft, gebonden, met stofomslag, 16x24, 165pp. ISBN 9020250124. Als nieuw.  [boeknr. 943]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Hanssen, P.J.  : Hypnose in de praktijk.  Deventer, Ankh Hermes, 4e druk, 1984. Met een `Tengeleide` van Prof. Henri van Praag. Harde kaft, gebonden, geen stofomslag, 16x24, 165pp. ISBN 9020250124.  Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1267]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Heindel, Max. : Sprokkelingen van een Mysticus. Haarlem, Uitg. Mij. 'Hora Est', 1934.  Slappe kaft, ingenaaid, 13x19, 228pp. Verkleuring platten. Vergeling. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1550]   € 29,-
Order/Info ..Foto
Hilarion. : Other Kingdoms. Toronto, Canada, Marcus Books, 1981, first printing. A detailed examination of the many other beings & life-forms, both seen & unseen, which interact with man on the earth. Paperback, 13x21, b/w ills, viii, 238pp. Slight discolouration, browning cover & edges. Scarce.  [boeknr. 829]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Hoekstra, E.G. : Wat geloven zij? Kampen - Kok, 1986. De auteur beschrijft wat men dient te weten over allerlei groeperingen en bewegingen, die zich in hun opvattingen in meerdere of mindere mate baseren op de denkbeelden van wat nu eigenlijk onder magie moet worden verstaan, komen aan de orde: kabbalisme, alchemie, astrologie, Gurdjeff-werk, tarot, satanisme in zijn verschillende organisatievormen, en het exorcisme. Softcover, 13½x20½, 89pp., lit. opg.  [boeknr. 370]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Hogarth, Basil. : Een volmaakt geheugen door toepassing van psychologische methoden. Gnosis - Amsterdam, 1938, 1e druk. Vert. J.H.W.Boelens.  Or. halflinnen olijfgr. m. omsl., 14x19 cm., 167p. Rug bodem en top iets sleets, omsl. verkleurd, aan de randen iets verteerd; binnenkant boek als nieuw, verder goed & stevig.  [boeknr. 82]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Hounsome, Steve : Practical Spirituality. Capall Bann Publishing, 1997.  Softcover, 14x21cm, 225pp. IBSN 1861630158. As new, unread.  [boeknr. 344]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Hubbard, Ron L. : Dianetics, de ontwikkeling van een wetenschap. Kopenhagen, 1974.  Hardcover met stofomslag, 14x21, 125pp.. ISBN 8787347709. Als nieuw.  [boeknr. 247]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Humphreys, Christmas. : Concentratie en meditatie. Deventer, Kluwer, 1972. Een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 14x21, 221pp. ISBN 9020240218. Twee scheurtjes omslag. Lichte vergeling boek. Goed & schoon.  [boeknr. 1424]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Hynek, J.Allen : De Ufo Uitdaging. Een opzienbarende analyse van insider no. 1. Amsterdam/Brussel - Paris/Manteau, 1973, 2de druk.  Gebonden met stofomslag, 15x23, 267pp., index. Schoon & stevig.  [boeknr. 365]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Julius, F.H. : Metamorfose. Zeist, Vrij Geestesleven, 1e druk, 1972. Een unieke studie en een uitwerking van Goethe`s metamorfose-gedachte! De auteur behandelt de wetmatigheden v/d plantengroei,  waarbij hij tot 7 hoofdtypen komt. Hij verklaart de plantengroei als een indrukwekkend beeld v. kosmische ritmen en ontwikkelt originele gedachten over de samenhang van plantengroei en mensenwezen. Prometheus Paperback deel 8, 13x20, 128pp. ISBN 906038038. Goed & schoon.  [boeknr. 1164]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Jung, C.G. : De catastrophe. Psychologische beschouwingen over Europa's jongste geschiedenis. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947, 1e druk.  Orig. linnen, gebonden, goudopdruk, geen stofomslag, 13x20, 152pp. Naam op titelblad, schoon & stevig.  [boeknr. 808]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Jung, C.G. : Zielsproblemen van onze tijd. Amsterdam, Veen, ca. 1930. Lezingen en Essays. Harde kaft, gebonden, zonder stofomslag, 16x24, 272pp. Sommige blz. wat vlekken, verder goed & schoon.  [boeknr. 1036]   € 6,50
Order/Info ..Foto
Jurriaanse, D. : Praktisch Pendelboek.  Amsterdam, Schors, 3e druk, 1988. Met gebruiksaanwijzing & 40 verschillende pendelkaarten. Slappe kaft, 15x22, ills. ISBN 9063781112. Naam titelblad. Schoon & stevig.  [boeknr. 1558]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Kargere, Audrey : Color & Personality. Deals with the various psychological aspects of color, its effects on personality, its relationship to music and architecture as well as its practical applications in fashion, art and decoration. Includes chapters on the human aura, the physical effects of colors, personality and character analysis through color, chromotherapy and much more. Weiser - York Beach, 1986. Softcover, 14x21cm, 144pp., index, glossary. ISBN 0877284784   [boeknr. 351]   € 10,-
Order/Info ..Foto
Klages, Ludwig : Handschrift en karakter. Voor ons taalgebied in overleg met de auteur bewerkt door Dr.H.Dulfer. Den Haag - N.V. Boek en Periodiek, 1948, 1ste druk.  Linnen met goudopdruk, gebonden, geen stofomslag, frontispiece, 16x24, 244pp., bijlage met handschrift-modellen, ills. Rug verkleurd. Goed, schoon en stevig.  [boeknr. 576]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Klok, J.A.F. : De Tarot als raadsvrouw onzer toekomst. Den Haag, Servire, 1942 ?  Zachte kaft, ingenaaid, 12x19, 90pp. Verkleuring rug & platten. Ex-libris & naam schutblad. Pigmentenvlekken sneden. Enige onderstrepingen.  [boeknr. 1352]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Koesen, Wim. : Mystiek, mysterie en mystificatie. Amsterdam, Uitg. Amsterdam Boek, 1e druk, 1976. Kunnen wij d.m.v. drugs, religie, neo-satanisme, mystiek of shock de mogelijkheden van de ziel vergroten? Paperback, 14x21, 191pp. ISBN 9031899011. Slijtage randen kaft. Binnenboek schoon & goed.  [boeknr. 1005]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Konfa. : Beknopt overzicht der geheime wetenschappen. Toekomst - Amsterdam, 1916.  Softcover, ingenaaid, 13x19, 114pp. Verkleuring rug en bij platten aan de randen. Schoon, als nieuw.  [boeknr. 86]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Kritzinger, Helmut-Whitey. : Numerologie en Partnerkeuze. Amsterdam, Schors, 1e druk, 1994. Wat getallen vertellen over relaties, vriendschappen, werkkring, idealen en levensloop. Paperback, 14x21, viii-172pp. ISBN 9063783027. Goed & schoon.  [boeknr. 1020]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Kulbarz, Vimalo. : 365 Boeddhistische wijsheden. 's Gravenhage, BZZTôH, 2001.  Paperback, 10x20, 160pp. ISBN 9055018694. Als Nieuw.  [boeknr. 1477]   € 4,50
Order/Info ..Foto
Langs, Robert. : Ontsluier uw dromen. Den Haag, Bzztoh, 1988. Een revolutionaire techniek om dromen te doorgronden. Paperback, 14x21, 189pp. ISBN 9062914527. Goed & schoon.  [boeknr. 1432]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Langston Day / George de la Warr. : Nieuwe werelden achter het atoom. Deventer, Kluwer, 1957.  Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 13x21, ills, xiv-189pp. Vlekje snede. Enige marge-strepen. Lijmresten laatste schutblad. Goed & stevig.  [boeknr. 1161]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Lau-tze. : Tau Teh Tsjing (Tau Teh King). Deventer, Kluwer, 5e druk, 1956. Oriënt-Serie. Ingeleid en vertaald door Ir. J.A. Blok. Orig. linnen, zachte kaft, stofomslag, 11x18, 143pp. Scheur stofomslag. Goed & schoon.  [boeknr. 1296]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Lorber, Jakob. : Unsterblichkeit und Wiedersehen. Bietigheim - Lorber-Verlag, 1954, fünfte Auflage.  Hardcover o.Umschl., 14x21cm, 94 S. Sehr gutes Exemplar.  [boeknr. 94]   € 9,-
Order/Info ..Foto
MacDonell, A.A. : A history of Sanskrit literature. Munshi Ram Manohar Lal Delhi, 1958, 5th edition. Contents: 1. Introductory 2. The Vedic Period 3. The Rigveda 4. Poetry of the Rigveda 5. Philosophy of the Rigveda 6. The Rigvedic Age 7. The Later Vedas 8. The Brahmanas 9. The Sutras 10. The Epics 11. Kavya or Court Epic 12. Lyric Poetry 13. The Drama 14. Fairy Tales and Fables 15. Philosophy 16. Sanskrit Literature and the West. Appendix on Technical Literature - Law - History - Grammar - Poetics - Mathematics and Astronomy - Medicine - Arts. Hardcover, cloth no DJ, 5x7,25inch, viii-475p.. Bruised top corners, spine discoloration. Clean, good.  [boeknr. 72]   € 15,-
Order/Info ..Foto
Maclaine, Shirley : Going Within. A Guide for Inner Transformation. New York - Bantam Books, 1989.  Hardcover with DJ, 16x23cm, xiii-263pp., ISBN 055053671. Heavy underlining & notes. Spine DJ discolored, else clean & tight.  [boeknr. 486]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Maeterlinck, Maurice. : Wijsheid en levenslot. Amsterdam, C.L.G. Veldt, derde herziene druk.  Halflinnen, gebonden, 14x19, 228pp. Watervlek voorplat. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1455]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Marcus, Aage. : De blauwe draak.  Leiden, Stenfert Kroese, 1949. Levenswijsheid en kunst in het oude China. Orig. linnen, ingenaaid, zonder stofomslag, 16x24, ills, 212pp. Kaften krullen, krom. Verder goed & schoon.  [boeknr. 882]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Marcus, Aage. : De blauwe draak. Leiden, Stenfert Kroese, 1949. Levenswijsheid en kunst in het oude China. Orig. linnen, ingenaaid, zonder stofomslag, 16x24, ills, 212pp. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1109]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Mariechild, Diane : Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace. Freedom - The Crossing Press, 1985.  Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good.  [boeknr. 533]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Martinus. : De beschaving van het hart. De gedachtenwereld van een groot mysticus. Amsterdam, Driehoek, 1977, 2e druk.  Paperback, 14x21, 74pp. ISBN 9060302478. Kaft aan randen wat versleten. Vlek rear-cover.  [boeknr. 799]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Meer, Barend van der. : De hermiet. Den Haag, Mirananda, 1987.  Zachte kaft, ingenaaid, 14x21, 242pp. ISBN 9062717551. Zeer goed & schoon.  [boeknr. 1338]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Melder, T. : Mystiek Sensualisme. Een bijdrage tot de kennis van de waardeering der zintuigen bij Baden Powell, Montessori, Rilke. Amsterdam, H.J. Paris, 1945. Academisch proefschrift. Zachte kaft, ingenaaid, 15x23, 78pp. + stellingen. Goed & schoon.  [boeknr. 818]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Melkor. : Heksen bestaan! Naarden, Strengholt, 1994. Hekserij: van hobby tot levensweg. Paperback, 15x23, ills, 191pp. ISBN 9060108485. Goed & schoon.  [boeknr. 1101]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Métraux, Alfred. : Voodoo in Haiti. London - Andre Deutsch Limited, 1959, 1st edition. The author starts with the origins, history & social framework of Voodoo, then describes its sanctuaries, rituals, clergy, the phenomenon of possession, dreams, mystical marriage, cult of the dead, sacrifice, music, dance, relation between Voodoo & Christianity, magic & sorcery, based on years of study. Red cloth with dj, 15x21cm, ill. w. photos & drawings, 400pp., voodoo glossary, bibl., index. Faint yellowing to text, no foxing, sl. soiling side edge dj. Good, clean & tight.  [boeknr. 727]   € 45,-
Order/Info ..Foto
Mickaharic, Draja : Practice of magic. An introductory guide to the art. Samuel Weiser - York Beach, 1995.  Softcover, 14x21, 165pp.   [boeknr. 331]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Moore, William L. / Charles Berlitz. : Het Philadelphia Experiment. Haarlem, Gottmer, 1e druk, 1979.  Paperback, 14x21, z/w foto's, 176pp. ISBN 9025712088. Slijtage rug. Naam titelblad.  [boeknr. 1193]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Mythe. : Mythe & Realiteit , een cyclus voordrachten gehouden voor de Bilthovense kring voor wijsbegeerte en psychologie. Wereldbibliotheek Amsterdam/Antwerpen, 1963.  Telstar pocket, 110pp. Redelijk.  [boeknr. 34]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Needleman, Jacob : A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth. The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. New York - Doubleday & Company, 1975, first edition.  Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. ISBN 0385000103. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book.  [boeknr. 619]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Oegema van der Wal, Th. : Waarom dromen wij? De betekenis van dromen voor ons dagelijks bestaan. Brussel, Den Haag - A.Manteau, 1959.  Hardcover met omslag, 12x19, 208pp., bibliografie. Omslag en rugeinden sleets.  [boeknr. 258]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Oesterreich, Traugott K. : Possession and Exorcism, among primitive races, in antiquity, the middle ages, and modern times. New York - Causeway Books, 1974. The author William Peter Blatty used this book (first published in 1921) for his best-selling novel 'The Exorcist'. Hardcover, no DJ, 16x24cm, viii-400pp., index. ISBN 0883560356. Good, tight & bright.  [boeknr. 739]   € 37,-
Order/Info ..Foto
Os, Dr.C.H.van : Getal en Kosmos. Wiskunde en wereldbeschouwing. Meulenhoff - Amsterdam, 1947.  Orig. linnen met goudopdruk, gebonden, zonder stofomslag, 17x25, 278pp., woordenlijst, litteratuurlijst. Schoon & goed.  [boeknr. 436]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Ostrom, Joseph. : De Aura. Waarnemen en begrijpen. Cothen, Servire, 2e druk, 1991.  Paperback, 14x21, ills, 144pp, index. ISBN 9063253389. Ongelezen. Als nieuw.  [boeknr. 1498]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Ouspensky, P.D. : The Psychology of Man's Possible Evolution. New York, Vintage Books, 1981.  Paperback, 11x18, 128pp. ISBN 0394719433. As new.  [boeknr. 1559]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Pahl, Jochim. : Sterrenmensen zijn onder ons. Baarn, Meulenhoff, 1971. De terugkeer van boodschappers uit het heelal. Orig. linnen, stofomslag, frontis, 14x22, ills, 208pp, kaart. ISBN 9022401014. Goed & stevig.  [boeknr. 900]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Pauwels, L. / J. Bergier. : De dageraad der magiërs. Amsterdam, De Bezige Bij, 5e druk, 1971.  Paperback, 12x20, 404pp. ISBN 9023411064. Leesvouw. Lichte vergeling sneden.   [boeknr. 1544]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Peters, André. : Kabbala (De sluier over het gelaat van Mozes). Amsterdam, De Spieghel, 1958. Een bijdrage tot een nieuwe psychologie. Harde kaft, kunstleer, gebonden, geen stofomslag, 15x22, ills, 284pp.  Lichte vervuiling sneden. Goed & schoon.  [boeknr. 1421]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Rademaker, L.A. : De stenen spreken: VREDE. Amsterdam - Strengholt, 1947.  Hardcover, linnen, zonder stofomslag, 17x24, 300pp. Rug lichte verkleuring, enige vlekjes kaft, enige vergeling. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 601]   € 15,-
Order/Info ..Foto
Raman, Dio. : De praktische tarot. Deventer, Ankh Hermes, 1976, 1ste druk. Spelen met de hermetische tarot. Orig. linnen, stofomslag, 13x25, ills, 105pp. ISBN 9020247980. Geen kaartenbijlage. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 980]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Raman, Dio. : De praktische tarot.  Deventer, Ankh Hermes, 1976, 1ste druk.  Spelen met de hermetische tarot.  Orig. linnen, stofomslag, 13x25, ills, 105pp. ISBN 9020247980. Met kaartenbijlage. Ongelezen. Zeer goed & schoon.  [boeknr. 1441]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Regardie, Israel. : My Rosicrucian Adventure. St.Paul, Minnesota, U.S.A., Llewellyn, Second Edition, Revised & Enlarged, 1971. Israel Regardie's personal account of the Hermetic Order of the Golden Dawn, with a new Postscript giving the Ritual of the Ring and the Disc, never before published. Soft covers, 13x20, ills, 168pp. ISBN 0875426603. A bit of glue offset at inner margins at endpapers. Some underlining & margin notes on p. 67, 68. Pencil notes on rear-cover.  [boeknr. 917]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Regardie, Israel. : The Golden Dawn. An account of the teachings, rites and ceremonies of the Hermetic Order of The Golden Dawn. Saint Paul, Minnesota, U.S.A, Llewellyn Publications, 3th Printing 1978. 4 Volumes in one book. Vol. I - 227pp, Vol. II - 300pp, Vol. III - xvi-276pp, Vol. IV - 368pp. Hardcover. Artificial blue leather. Gilt lettering cover & spine. No DJ, 16x23, ills. ISBN 0875426646. Light edge wear to boards & spine. Bright & tight.  [boeknr. 1358]   € 69,-
Order/Info ..Foto
Regardie, Israel. : The Middle Pillar.  Chicago, The Aries Press, 1945. A co-relation of the principles of analytical psychology and the elementary techniques of magic. Orig. green cloth, no DJ, 16x23, 153pp. Worn at spine ends. Gilt spine title is faded. Bookplate on front pastedown. Cracked at the middle p.78. Deckled fore-edge. No foxing, no underlinings. Clean.  [boeknr. 1357]   € 64,-
Order/Info ..Foto
Riencourt, Amaury de. : Het oog van Sjiva. Katwijk, Servire, 1985. Wetenschap en Oosterse Mystiek. Paperback, 15x21, 223pp. ISBN 906325184X. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1153]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Rijckenborgh, J. van. : De komende nieuwe mens. Haarlem, Rozekruis-Pers, 2e druk, 1978.  Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 16x23, viii-363pp. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1196]   € 15,-
Order/Info ..Foto
Rijckenborgh, J. van. : De universele gnosis. Haarlem, Rozekruispers, 1950. Hoeksteen Bibliotheek No.4. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 13x19, 273pp. Plakbandsporen schutbladen. Met extra plastiek kaft. Goed & schoon.  [boeknr. 1449]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Rohr, Wulfing von. : Er staat geschreven... De palmbladbibliotheek en andere heilige geschriften. Deventer, Ankh Hermes, 1995. Oorspr. titel: 'Es steht geschrieben... Ist unser Leben Schicksal oder Zufall?' Paperback, 13x21, 184pp. ISBN 9020280708. Goed & schoon.  [boeknr. 1435]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Rola, Stanislas Klossowski de : Alchemie. De geheime kunst. Bussum - De Haan, 1974.  Softcover, paperback, 20x28, 193 illustraties, waarvan 33 in kleur, 128pp. Sneden wat nicotine-bruin, verder goed & schoon.  [boeknr. 654]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Russell, Edward W. : Plan van bestemming. Magnetische velden bepalen leven en denken. Deventer - Kluwer, 1972.  Hardcover zonder stofomslag, 14x22, 206pp. ISBN 9020247921. Verkleuring rug en cover, binnenboek schoon & stevig.  [boeknr. 463]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Russell, Peter. : De TM techniek. Het TM boek voor sceptici. Den Haag, MIU Nederland Pers, 1977. Een inleiding tot Transcendente Meditatie en de leer van Maharishi Mahesh Yogi. Paperback, 12x20, 190pp. ISBN 9062690068. Verkleuring rug, deel voorplat. Enige marge-strepen. Goed & schoon.  [boeknr. 1364]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Rutherford, Ward. : Sjamanisme. De basis van magie. Den Haag, Mirananda, 1987.  Paperback, 13x21, 181pp. ISBN 9062717683. Als nieuw.  [boeknr. 1341]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Ryckenborgh, J. van. : De Broederschap van Shamballa. Haarlem, Rozekruis Pers, 1948. Hoeksteen Bibliotheek No. 1.  Harde kaft, plastiek geplakte omslag, 13x19, 134pp. Goed & schoon.  [boeknr. 1379]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Ryckenborgh, J. van. : Elementaire wijsbegeerte van het Moderne Rozekruis. Haarlem, Rozekruis Pers, 1950. Hoeksteen Bibliotheek No. 5.  Orig. linnen, harde kaft, gebonden, 14x19, 303pp. Bijlage achter in boek. Rug schuin. Ballpen onderstrepingen & aantekeningen p. 136,137. Goed & schoon.  [boeknr. 1496]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Schumacher, Huub. : Jij bent een engel. Rotterdam, Lemniscaat, 1972. Kerouac: mysticus op weg / de Oneindigheid / God en de Leegte / de Eeuwigheid en het Hier-en-Nu. Paperback, 14x21, 104pp. ISBN 9060691431. Goed & schoon.  [boeknr. 1213]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Schwitters, M.E. : Er is meer in de hemel en op aarde. Helmond, Uitg. Helmond, 1979. Met o.a UFO's, Bermuda-driehoek, Atlantis, Kosmische ramp en Ark van Noach. Paperback, 13x21, 223pp. ISBN 9025266568. Vlekjes snede. Verkleuring kaften. Goed & schoon.  [boeknr. 1228]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Seer, Highland. : Reading tea leaves. Pavilion - London, 1995, first edition. Reading tea leaves with an introduction by James Norwood Pratt and an afterword by John Harney. Hardcover beautiful, no DJ, 13x18cm, 90pp. Top spine a bit bumped. Clean and tight.  [boeknr. 155]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Seidl, Franz. : Registratie van bovennatuurlijke stemmen. Bussum - Muiderkring, 1972. Stemmen van onbekende herkomst, beantwoorden vragen via een bandrecorderband. Vakmensen bevestigen: 'Geen spoor van zwendel, geen dubbele bodem.' Edison voorspelde reeds, dat eens de elektronica contacten met andere  'zijns'niveau's mogelijk zou maken. Prof. Bender vergeleek de betekenis van dit stemmenfenomeen met de betekenis v/d atoomfysika. Nauwkeurige gegevens worden verstrekt voor het nabouwen v/d door de auteur ontwikkelde 'Psychophon'.  Paperback, 15x22, 80pp..    [boeknr. 914]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Selhus, Wilhelm. : Toch zijn ze er geweest. Kosmonautica op het wetenschappelijke af. Deventer, Ankh Hermes, 1976.  Harde kaft, gebonden, omslag, 14x22, ills, 188pp. ISBN 9020253964. Naam titelblad. Met plastiek gekaft. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1443]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Senden, G.H.van : De Wijsheid der Wala. Een poging tot begrijpen. Arnhem - Loghum Slaterus & Visser, 1924.  Ingenaaid, mooie versierde linnen band, 14x19½, 114pp. Als nieuw.  [boeknr. 204]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Sharkey, John : Celtic Mysteries. The ancient religion. London - Thames & Hudson, 1975.  Paperback, 20x28cm, 117 ills., including 24 in colour, 96pp.. ISBN 0500810095. Good & clean.  [boeknr. 458]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Spaan, J.G. : Vrijmetselarij. Geestelijke stromingen in Nederland. Zaandijk, Uitg. der firma J. Heijnis Tsz, 1e druk, 1957.  Orig. linnen, gebonden, goudopdruk, stofomslag, 12x19, 103pp.  Als nieuw.  [boeknr. 1253]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Steehouwer, Hein. : Zeven meta-realisten. Deventer, Ankh Hermes, 1e druk, 1974. Symboliek bij Nederlandse schilders. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 18x22, ills, 130pp. ISBN 9020227726. Verkleuring rug, top rug omslag beschadigd. Verder schoon & goed.  [boeknr. 1033]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Stibbe, Max : Edelsteen en mens. Rotterdam - Christofoor, 1980.  Paperback, 14x20, 92pp.. ISBN 906238109.   [boeknr. 449]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Stikker, Allerd. : Tao, Teilhard en Westers Denken. Amsterdam, Bres, 4e druk, 1987.  Paperback, 14x21, ills, 181pp. ISBN 9062290132. Goed & schoon.  [boeknr. 1138]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Tepperwein, Kurt. : Handboek van de Hypnose. Amsterdam, Meulenhoff, 2e druk, 1981. Oorsp. titel: 'Die hohe Schule der Hypnose'. Harde kaft, gebonden, imitatie-leer, 15x22, 266pp. ISBN 9010028909. Pigmentvlekken boven-snede. Goed & stevig.  [boeknr. 1273]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Thompson, C.J.S. : The Mysteries and Secrets of Magic. New York - Barnes & Noble books, 1993.  Hardcover with DJ, 14x21cm, ills, 320pp, bibliography, index. ISBN 1566192137. As new.  [boeknr. 232]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Tiemerma, Douwe. : Naar de openheid. Wassenaar, Mirananda, 1983.  Zachte kaft, ingenaaid, 12x17, ills, 95pp. ISBN 906271692X. Schoon & stevig.  [boeknr. 1486]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Too, Lillian. : Uw persoonlijke Feng Shui. 's Gravenhage - BZZTOH, 1998.  Paperback, 14x22, z/w ills., 207pp.. ISBN 9055015172. Als nieuw.  [boeknr. 468]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Townshend, F. : Hemel. Bosch & Duin - Driehoek, 1e druk. Inhoud: I. Het Koninkrijk des Hemels, II. God, III. Het Eeuwig Leven. Hardcover, linnen z. omslag, mooi bandontwerp v. Wynand Phielix, 16x21, 103pp. Mist hoek schutblad, wat roestvlekjes, schoon, goed.  [boeknr. 77]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Trine, Ralph Waldo. : In Harmonie met het Oneindige. Rotterdam / 's Gravenhage - Nijgh & v. Ditmar, 1950.  Hardcover, linnen, geen stofomslag, 14x20, 174pp. Lichte pigmentvlekken, rugtitel vaag.  [boeknr. 448]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Trine, Ralph Waldo. : In Harmonie met het Oneindige. Rotterdam - Nijgh & v. Ditmar, 1942.  Half linnen, karton, ingenaaid, 13x19, 223pp. Vergeling. Goed & schoon.  [boeknr. 1347]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Trine, Ralph Waldo. : In harmonie met het oneindige. Laren, Schoonderbeek. Nieuwe en volledige bewerking in taal en begrip van deze tijd gevat door Heleen Eskens. Orig. linnen, stofomslag, 15x21, 222pp. Als nieuw.  [boeknr. 1388]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Trine, Ralph Waldo. : In the hollow of his hand. London - G.Bell & Sons, 1915, first edition.  Hardcover with DJ, frontispiece phothograph of Trine, 8vo, 242pp. Foxing on edges, dj some tears, back repaired with tape. Inside clean. Very Good.  [boeknr. 100]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Tyrrell, G.N.M. : Grades of Significance. London - Rider, circa 1930.  Blue cloth with gilt titles, no dust jacket, 15x21cm, 221pp.. Faded spine, top covers faded, stamp previous owner's name on fep. Clean & tight.  [boeknr. 667]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Vandeberg, Philipp. : De vloek van de farao's. Moderne wetenschap ontraadselt een eeuwenoude mythe. Een nieuw avontuur van de archeologie. Baarn - Meulenhoff, 1974, 1ste druk.  Hardcover, met stofomslag, 14x22, ills., 227pp., tijdtafel, bronnen, register. ISBN 9022401634. Goed.  [boeknr. 580]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Veltman, W.F. : Karma en reïncarnatie. Zeist, Vrij Geestesleven, 3e druk, 1981.  Paperback, 12x17, 207pp. ISBN 9060380509. Goed & stevig.  [boeknr. 1146]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Verroen, Dolf. : Handlijnkunde voor iedereen. Amsterdam, Becht, 2e druk.  Paperback, 13x21, ills, 160pp. ISBN 9023001869. Schoon & goed.  [boeknr. 1021]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Viallet, François-Albert : Zen. Antwerpen/Utrecht - Patmos, 1972.  Paperback geplastificeerd, 12x20, 167pp.. ISBN 9029297409.   [boeknr. 583]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Visser, Frank. : Occult wereldbeeld. Nijmegen - De Witte Studentenpers, 1984, 1ste druk, oplage 50 ex. Een kritiese beschouwing van enkele thema's uit het occultisme, voor zover ze betrekking hebben op de algemene levensvragen. Paperback, 15x21, 196pp, lijst van citaten, personenregister.  Goed.  [boeknr. 401]   € 25,-
Order/Info ..Foto
Vos, H. de. : Kant als theoloog. Baarn, Het Wereldvenster, 1968.  Harde kaft, linnen, gebonden, geen stofomslag, 12x21, 159pp. Goed & schoon.  [boeknr. 845]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Vrijmetselarij : Het geestelijk wezen der Vrijmetselarij. 's Gravenhage - Stockum & Zoon, 1937. Proeve van beschrijving der wezenlijke beteekenis van het maçonnieke geestesleven door het hoofdbestuur der orde van vrijmetselaren onder het grootoosten der Nederlanden. Orig. linnen, stofomslag, 20x25, 57pp. Omslag hoeken beschadigd, versleten. Boek goed & schoon.  [boeknr. 592]   € 27,-
Order/Info ..Foto
Waldberg, Michel. : Gurdjieff hors les murs, suivi d'extraits de rencontres avec des hommes remarquables. Les grands initiés. Collection dirigée par Jacques Brosse. Robert Laffont, 1978.  Hardcover, no DJ., 14x21cm, ills., 322pp. Very good.  [boeknr. 395]   € 35,-
Order/Info ..Foto
Walewski, Stefan Colonna : A System of Caucasian Yoga. A facsimile of the Hand Written Manuscript, as Orally recieved by the Author. Colorado, Indian Hills - The Falcon's Wing Press, 1955, 1st edition.  Red gilt spine with parchment papered boards, no DJ, 16x23, 150 diagrams & illustrations by the author, vi-127pp. Text and author's portrait from DJ have been clipped and tipped onto front and rear leaves; Inked name, partially covered by small book plate, on front paste down; Volume is otherwise tight & very clean. Scarce.  [boeknr. 765]   € 139,-
Order/Info ..Foto
Ward, A.H. : Masonic Symbolism and the Mystic Way. Series of Papers on the True Secrets and the Lost Word. London - Theosophical Publishing Society, 1913.  Cloth, no DJ, 11x17, 165pp. Covers slightly soiled, spine discoloration, no marks, no underlinings, pages clean, tight and excellent. Very good.  [boeknr. 620]   € 35,-
Order/Info ..Foto
Watts, Alan W. : Zen-Boeddhisme. Zeist, De Haan, 1963. Oorspr. titel: 'The Way of Zen'.  Wrappers, 14x20, 169pp.  Schoon.   [boeknr. 1565]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Watts, Alan. : Van stof tot denken. Bilthoven, Amboboeken, 1970. Essays over de verhouding van de mens tot de materie. Oorspr. titel: 'Does it matter?' Paperback, 12x20, 108pp. ISBN 9026301324. Goed & schoon.  [boeknr. 1564]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Weigall, Arthur. : Ichnaton. Amsterdam - Scheltens & Giltay.  Linnen, gebonden met goudopdruk z. stofomslag, frontis, 16x23, ills, 281pp. Hoek achterplat gekneusd, enige vergeling. Binnenboek schoon.  [boeknr. 409]   € 10,-
Order/Info ..Foto
Weverbergh, Julien. : UFOnauten in opmars. Feiten, Verslagen, Hypotheses. Deventer - Ankh Hermes, 1975, 1ste druk.  Gebonden met stofomslag, 14x22, 328pp, ills. met tek., foto's, kaarten en grafieken, bibliografie. Omslag redelijk. Schoon & goed.  [boeknr. 362]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Wijngaards, N.M. : Wat is Transcendente Meditatie. Zoals geleerd door Maharishi Mahesh Yogi. Den Haag, MIU Nederland Pers, 1976. Wat iedereen moet weten over de TM techniek en het TM programma. Zachte kaft, 12x20, ills, 96pp. ISBN 9062690017. Goed & schoon.  [boeknr. 1365]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Wilhelm, Richard. : Chinesische Lebensweisheit. Darmstadt - Reichl, 1922. Inhalt: I. Vom Sinn des Lebens. II. Erziehung zum Gemeinschaft. III. Das Buch der Wandlungen. Softcover, 12x19, 107S. Gutes Exemplar.  [boeknr. 387]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Wilhelm, Richard. : De kleine I Tjing. Met een handleiding van Alphons van der Burg. Deventer - Ankh Hermes, 1990, 3e druk.  Softcover, 11x18, 173pp.. ISBN 9020233106. Zeer goed.  [boeknr. 707]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Wilhelm, Richard/ Jung C.G. : Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Zürich - Rascher Verlag, 1948.  Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S. Gut.  [boeknr. 501]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Wilhelm, Richard/ Jung C.G. : Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Zürich - Rascher Verlag, 1944.  Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S. Rücken u. Deckel am Randen etw. verfärbt. Sonst gutes Exemplar.  [boeknr. 591]   € 10,-
Order/Info ..Foto
Wilhelm, Richard/ Jung C.G. : Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Zürich - Rascher Verlag, 1939.  Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S.. Deckel stockfleckig, Rücken verfärbt. Einige Seiten stockfleckig. Sonst gut erhalten.  [boeknr. 590]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Willemsz, Hendrik : Waar het om gaat. Bezinning-Doorbraak-Uitkomst. 's Graveland - Driehoek, 1954.  Orig. bl. linnen, zonder stofomslag, 14x20, ills, 191pp. Mist schutblad. Goed, stevig & schoon.  [boeknr. 661]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Willeumier-Schalij, J.M. : Magie en mystiek. Assen, Van Gorcum & Comp, 1ste druk, 1971. Expressie en Experiment. Met een voorwoord van Prof. Dr. J. Bastiaans. Paperback, 12x20, 108pp. ISBN 9023208404.   [boeknr. 1094]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Wilmshurst, W.L. : De Maçonnieke Inwijding. Amsterdam, Schors, 3e druk, 1979.  Zachte kaft, ingenaaid, 15x22, 244pp. ISBN 9063780303.   [boeknr. 1464]   € 16,-
Order/Info ..Foto
Witt Huberts, de Gen. Majoor Fr. : Vreemde levens en raadselachtige gebeurtenissen. Amsterdam - Scheltema & Holkema.  Hardcover linnen met bandteekening v. prof Epple, 15½x22cm, 240p. Wat roestvlekjes op snede, watervlek op rug. Goed.  [boeknr. 97]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Wright, L.D. : Reïncarnatie. Een ontbrekende schakel in het moderne denken. Bussum - Van Dishoeck, 1947.  Halflinnen, geen stofomslag, 14x20, 87pp. Redelijk.  [boeknr. 582]   € 3,-
Order/Info ..Foto
Wyck, B.H.C.K. van der. : Uren met Kant. Baarn, Hollandia-drukkerij, 1922. Een inleiding tot de wijsbegeerte van Immanuël Kant. Met fragmenten uit zijne werken. Orig. linnen, goudopdruk, ex-libris, 15x18, 226p. Goed & schoon.  [boeknr. 1090]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Zeylmans van Emmichoven, Dr.F.W. : De Menselijke Ziel. Zeist - W.de Haan, 2e druk 1961. Inleiding tot de kennis van het wezen, de werkzaamheid en de ontwikkeling van de ziel. Hardcover met stofomslag, 14x21, 155 pp. Stofomslag heeft slijtagesporen aan de randen.  [boeknr. 2]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Zorab, G. : Wonderen der parapsychologie. Amsterdam - Breughel. Bibliotheek voor mens en wereld.  Linnen gebonden geen omslag, 15x21, 198pp..   [boeknr. 268]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Zukav, Gary. : The Seat of the Soul. New York - Simon & Schuster, 1990, 1st fireside edition.  Paperback, 14x21, 256pp., index. ISBN 067169507x. Tight & clean.  [boeknr. 754]   € 9,-
Order/Info ..Foto