Acumassage in de praktijk. Handleiding voor voetzoolmassage. : Bayly, Doreen E. Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1984. Voetzoolmassage om de genezende krachten te stimuleren. Oorspr. titel: 'Reflexology Today.' Paperback, 13x21, met 13 foto's en duidelijke kaarten, 72pp. ISBN 9060845285. Als Nieuw.  [boeknr. 1663]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Acupuncture Handbook. : Lawson-Wood, Denis & Joyce. A simple yet comprehensive introduction with an outline of treatment methods. Northamptonshire, England - Health Science Press, 1973, 2nd edition.  Cloth with dustjacket, 14x21cm, b/w photographs, 141pp.. ISBN 0850321050. Dj some tears. Book tight & clean.  [boeknr. 493]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Allergie en chemie. : Mackarnes, Richard. De invloed van voedsel op onze gezondheid. Deventer - Ankh Hermes, 1982.  Paperback, 11x21, 244pp.. ISBN 9020222635.   [boeknr. 721]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Alternatieve en natuurlijke geneeswijzen. : Hill, Ann. (Samenst.) Oorspr. titel: A visual encyclopedia of unconventional medicine. Amsterdam - Becht, 1980, 1ste druk.  Linnen gebonden met stofomslag, 19x26, ills., 240pp., register. ISBN 9023003322. Zeer goed.  [boeknr. 687]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Alternatieve geneeswijzen (Beyond Medicine). : Holzer, Hans. Amsterdam, Teleboek, 1978. Natuurgeneeswijzen, fysiotherapieen, homeopathie, gebedsgenezing, paranormale geneeswijzen, magnetiseren, iriscopie, chirologie, auriculotherapie. Paperback, 12x20, 197pp. ISBN 9061224632. Rug verkleurd. Schoon & stevig.  [boeknr. 1141]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Anthroposophie und Medizin. : Treichler, Rudolf, u.a. Dornach, Philosophisch-Anthroposophischer Verlag, 1963. Geisteswissenschaftliche Beiträge zur Erweiterung der Heilkunst. Karton, 17x24, 138 S. Rüchen ganz, Einband teils gebleicht. Papier nachgedunkelt. Sauberes Exemplar.  [boeknr. 1173]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Beter in balans met edelstenen en kristallen. : Tetteroo, Tosca. Baarn, De Kern, 2e druk, 1992.  Paperback, 14x22, kleur ills, 136pp. ISBN 9032505599. Goed.  [boeknr. 1133]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Celtherapie. : Defares, J.G. Leiden, Biomoleculair. Bio-verjonging door moderne celregeneratie-methoden. Paperback, 15x23, ills, 125pp. Goed.  [boeknr. 1154]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Chinese geneeskunde. : Palos, Stephan. Acupunctuur, Moxa, Ademtherapie, Heilmassage, Heilgymnastiek, Farmacologie. Amsterdam, Driehoek, 1974.  Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 16x24, ills, 208pp. ISBN 9060301633. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 800]   € 17,-
Order/Info ..Foto
De 100 beste tips van Dr.Vogel. : Vogel, A. Harderwijk - Mix Media, 1996. Adviezen voor behandeling van de meest voorkomende aandoeningen. Paperback, 12x20, 156pp.. ISBN 9075690010. Als nieuw.  [boeknr. 555]   € 4,-
Order/Info ..Foto
De amalgaamvulling: een giftige tijdbom. : Ziff, Sam. Kampen, La Rivière & Voorhoeve, 1987. Oorspr. titel: `The toxic timebomb, silver dental fillings`. Paperback, 13x21, 155pp. ISBN 906084615x.   [boeknr. 912]   € 9,-
Order/Info ..Foto
De G-Plek. : Ladas, Alice Kahn / Beverly Whipple / John D. Perry. Baarn, De Kern, 3e druk, 1982. En andere recente ontdekkingen op het gebied van de sexualiteit. Paperback, 14x22, ills, 206pp. ISBN 9032501828. Lichte vergeling. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1610]   € 11,-
Order/Info ..Foto
De geest geneest. : Wallace, A. / B. Henkin. Deventer, Ankh Hermes, 1985. Hoe we onze genezende vermogens in praktijk kunnen brengen. Oorspr. titel: 'The Psychic Healing Book.' Harde kaft, gebonden, stofomslag, 16x24, 141pp. ISBN 9020251864. Schutblad mist hoekje. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1600]   € 9,-
Order/Info ..Foto
De heilzame kracht van een vastenkuur. : Vogel, Birgit. Deltas, 1999.  Paperback, 13x21, 95pp. ISBN 9024373743.   [boeknr. 1178]   € 3,50
Order/Info ..Foto
De Hunsa's. : Taylor, Renee. Baarn, Hollandia, 3e druk, 1980. Het volk dat geen ziekte kent. Paperback, 13x21, 197pp. ISBN 9060458028. Lichte vervuiling sneden. Goed & stevig.  [boeknr. 1609]   € 5,-
Order/Info ..Foto
De Lever. : Vogel, A. Teufen, Bioforce-Verlag, 3e druk, 1962. Als regulator van de gezondheid. Levenslessen. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 14x21, 257pp. Rug omslag verkleurd. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1606]   € 8,-
Order/Info ..Foto
De mens en zijn ziekte. : Jores, Arthur. Grondslagen van een medische antropologie. Utrecht - Bijleveld, 1961.  Hardcover met stofomslag, 13x20, 178pp., literatuurlijst. Lichte beschadiging stofomslag. Binnenboek goed & schoon.  [boeknr. 616]   € 11,-
Order/Info ..Foto
De natuurlijke voeding voor de mens. : Hartman, Nicolaas. Amsterdam - Driehoek, 1965.  Softcover, wrappers, 14x22, ills., 208pp.. Plastiek rug los, verder schoon & goed.  [boeknr. 628]   € 4,-
Order/Info ..Foto
De oude wijze man. : Middelkoop, Pieter. Rotterdam, Lemniscaat, 1985. Genezen door innerlijke beelden. Auteur is psychotherapeut. Paperback, 14x21, 167pp. ISBN 906069595X. Goed.  [boeknr. 1121]   € 11,-
Order/Info ..Foto
De pendel in de geneeskundige praktijk. : Braem, Theo. Amsterdam, De Driehoek.  Paperback, ingenaaid, 14x22, ills, 112pp. ISBN 9060301625. Voorplat krult iets. Goed & schoon.  [boeknr. 1465]   € 7,-
Order/Info ..Foto
De plant als genees-, genot- en voedingsmiddel. : Prins, J.A. Willinge / H. Bavelaar. Amsterdam, Argus, 1952, 1e druk. Overzicht van in Nederland bekende of gebruikte gewassen, voor ieder die belang stelt in geneeskunde, botanie en voedingsleer. Harde kaft, gebonden, met omslag, imitatieleer, goudopdruk, frontis, 18x25, met 134 afbeeldingen en 4 kleurenplaten, 347pp. Lichte vervuiling omslag, verder goed, schoon & stevig.  [boeknr. 835]   € 27,-
Order/Info ..Foto
De toepassing van de waterkuur bij de Hindoe-Yogi's. : Ramacharaka, Yogi. Amsterdam, Theosofische Uitgeverszaak 'Gnosis', 1932. Zooals die in Britsch-Indië en andere Oostersche Landen in praktijk wordt gebracht.  Zachte kaft, ingenaaid, 14x20, 109pp. Lichte verkleuring rug. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1470]   € 14,-
Order/Info ..Foto
De weg naar Shangri-La. : Beveridge, Ann. Op zoek naar de geheimen van de eeuwige jeugd. Feiten over verjongingsmethoden, van plastische chirurgie tot celtherapie. Baarn - De Fontein, 1980, 1ste druk.  Paperback, 13x21, 200pp.. ISBN 9026130430. Goed.  [boeknr. 752]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Droom van de mensheid. : Buttlar, Johannes von. De Bilt, Fontein, 1976. Geleerden op het spoor van de onsterfelijkheid. Paperback, 13x21, 173pp. ISBN 9026130317. Goed & schoon.  [boeknr. 1301]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Feng Shui op de werkplek. : Faber, Ronald. Amsterdam, Schors, 1999. Het verhogen van goede resultaten door het creëren van de ideale werkomgeving. Paperback, 10x19, ills, 93p. ISBN 9063784163. Goed & schoon.  [boeknr. 1038]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Fysiologie van de acupunctuur. : Smet, G.E.R. de. Deventer, Ankh Hermes, 1e druk, 1976.  Harde kaft, stofomslag, 16x24, z/w ills, 134pp. ISBN 9020250035. Goed & schoon.  [boeknr. 1130]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Geneeskrachtige Planten uit China. : You-Wa, Chen. Den Haag, Mirananda, 1993. Oosterse kruiden voor de westerse mens. Oorspr. titel: 'Les plantes médicinales chinoises'. Paperback, 19x23, ills, 310pp. ISBN 9062718337. Naam en stempel schutblad. Goed & schoon.  [boeknr. 1135]   € 39,-
Order/Info ..Foto
Geneeskunde op de drempel. : Mees, L.F.C. Zeist, Vrij Geestesleven, 1981. Ziekte en genezing in verleden, heden en toekomst. Paperback, 15x21, 232pp. ISBN 9060381394. Lichte slijtage randen cover. Goed & schoon.  [boeknr. 1407]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Geneeswijzen in Nederland. : Dijk, Paul van. Deventer - Ankh Hermes, 1979. Standaardwerk voor alternatieve geneesmethoden. Eénmalige paperback uitgave, 15x24, 462 pp. Leesvouw in rug.  [boeknr. 4]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Geneeswijzen in Nederland. : Dijk, Paul van. Deventer, Ankh Hermes, 2e druk, 1976. Compendium van niet-universitaire geneesmethoden. Harde kaft, stofomslag, 16x24, ills, 461pp. ISBN 9020250086. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 977]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Genezing door acupunctuur. : Mann, Felix. Amsterdam, De Driehoek. Met een voorwoord van Aldous Huxley. Paperback, 14x21, ills, 144pp, literatuurlijst. ISBN 9060301412. Shelfwear. Goed.  [boeknr. 984]   € 4,50
Order/Info ..Foto
Goethe und die Heilkunst. : Husemann, Friedrich. Stuttgart, Verlag Freies Geistesleben, 2. Auflage, 1957. Betrachtungen zur Krise in der Medizin. Leinen, gebunden mit Schutzumschlag, 16x23, 128 S. Gift-inscription auf Schutzblatt. Kleine Risse Umschlag. Sonst gutes, sauberes Exemplar.  [boeknr. 1172]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Heelmeesters. : Thorwald, Jürgen. Den Haag, Gaade, 1962. Macht en geheimen in de oude geneeskunst. Egypte, Babylonië, China, Mexico, Peru, Indië. Harde kaft, gebonden, zonder stofomslag, 18x23, z/w ills, 331pp, bibliografie, bronvermelding van afbeeldingen, register.  Goed & schoon.  [boeknr. 1392]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Holistische menopauze. : Hall, Judy / Robert Jacobs. Deventer, Ankh Hermes, 1e druk, 1999. Een nieuwe benadering. Paperback, 14x22, ills, 287pp. ISBN 9020243365. Goed.  [boeknr. 1024]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Homoeopathie in kort bestek. : Mekenkamp, B.J.J./Ilse Dorren. Een eenvoudige inleiding in de homoeopathie. Zwolle - Voorhoeve, 3e druk.  Karton, 13x21, 107pp., register, literatuurlijst. Schoon & goed.  [boeknr. 363]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Homoeopathie voor dieren. : Ree, H. van der/Ilse Dorren. Honden en katten. Zwolle - La Rivière en Voorhoeve. Medische reeks.  Harde kaft, karton, geen omslag, 14x21, 115pp.. ISBN 9060843711. Goed.  [boeknr. 763]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Hypnose in de geneeskundige praktijk. : Stokvis, Berthold. Lochem, De Tijdstroom, 2e druk, 1953. No.2 van de psychotherapeutische serie uit de Leidse Psychiatrische Universiteitscliniek. Een handleiding voor studenten en artsen, met 35 gevallen en vele voorbeelden uit cliniek en practijk, photo's, filmfragmenten, schemata en een gekleurde plaat als hulpmiddel bij de methode. Harde kaft, gebonden, 16x24, ills, 292pp, literatuurlijst. Zeer goed & schoon.  [boeknr. 1043]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Jomanda, Genezend medium. : Onderwater, Jacques.   Paperback, 1987, 13x21, ills, 136pp..   [boeknr. 594]   € 3,-
Order/Info ..Foto
Karma Yoga en Bhakti Yoga. : Vivekananda, Swami. Deventer, Kluwer, 2e druk.  Orig. geel linnen, gebonden, geen stofomslag, 204pp. Plakbandsporen op schutbladen. Lichte pigmentvlekken sneden. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1261]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Kwakzalverij, bijgeloof en geneeskunst. : Droogleever Fortuyn H.J.W. Leiden - Stafleu, 1949, 2e druk.  Orig. linnen, 14x20, 164pp.. Wat verkleuring, onderstepingen.  [boeknr. 220]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Leerboek der hypnose. : Koster, Dr. S.  Amsterdam, Uitg. en DrukkersMij. F. van Rossen, 2e druk, 1947.  Orig. linnen, gebonden, 16x24, 208pp. Vergeling. Goed & schoon.  [boeknr. 1322]   € 19,-
Order/Info ..Foto
Magnetismus, das Urheilmittel. : Thetter, Rudolf. Bericht eines Heilers. Den Haag - Couvreur.  Hardcover ohne Schutzumschlag, ohne Jahr, frontispiece, 13x21, 188S. Die Magnetisation mit 22 Abb.. Guter Zustand.  [boeknr. 259]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Marihuana als Medicijn in de praktijk. : Geels, Hendrik. Verrassende onthullingen van patiënten. Haarlem - Global Hemp Museum, 2001.  Paperback, 15x21, 159pp.. ISBN 9090144447. Goed.  [boeknr. 736]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Milieu-vriendelijke adviezen. : Buchner G. / Hoogvelt F. Amsterdam - Driehoek. Verjagen van dieren, insekten in huis en tuin zonder gif. Softcover, 14x20, 96pp.   [boeknr. 205]   € 3,-
Order/Info ..Foto
Mooi en gezond door kruiden. : Rose, Jeanne. Helmond, Uitg. Helmond, 2e druk, 1976. Oorspr. titel: `The Herbal Body Book`. Paperback, 14x20, 223pp, bibliografie, index. ISBN 9025266649. Goed & schoon.  [boeknr. 1176]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde. : Kruseman, G.E. Hilversum, Stichting Centraal Bureau N.W.P.  Harde kaft, karton, gebonden, 14x22, 203pp. Lichte slijtage kaft. Goed, stevig & schoon.  [boeknr. 853]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Neuraaltherapie en het basisbioregulatiesysteem. : Lamers, H. Deventer, Ankh Hermes, 1988. Integrale gezondheidszorg, deel 2. Paperback, ingenaaid, 13x21, ills, 162pp. ISBN 9020218298. Stempel titelblad. Schoon & stevig.  [boeknr. 1442]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Ontspanning door autogene training. : Kleinsorge, H. Amsterdam, De Driehoek, 1970. Het principe van de ontspanning door autogene training. Paperback, ingenaaid, 13x19, 75pp. Goed & stevig.  [boeknr. 1531]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Paracelsus. : Hoog, P.H. v.d. Den Haag, Zuid-Hollandse Uitg. Mij. Levensbeschrijving van Paracelsus. Orig. linnen, goudopdruk, geen stofomslag, frontis, 17x23, z/w ills, 259pp. Rug verkleurd. Schoon & goed.  [boeknr. 1114]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Rauwkost en andere gezonde kost. : Skoog, Gun. Zwolle, La Rivière & Voorhoeve. 275 recepten met kleurplaten en tekeningen. Karton, 15x21, ills, 133pp, woordverklaring, register. ISBN 9060844319. Goed & stevig.  [boeknr. 1080]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Reflexzonenarbeit am Fuss. : Marquardt, Hanne. Heidelberg, Haug Verlag, 1980, 12. Auflage. Mit einem Vorwort von Dr. med. Erich Rauch. Softcover, 15x22, mit 1 Tafel und 19 Abbildungen, davon 16 farbig, 158S, ISBN 3776005521. Obere Ecke bestossen, geknickt. Sonst gutes, sauberes Exemplar.  [boeknr. 804]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Reiki. Heel jezelf en anderen. : Müller, Brigitte / Horst Günther. Panta Rhei, 2e druk, 1993. Handboek voor de praktijk. Softcover, ingenaaid, 17x24, vele z/w foto's, 208pp. ISBN 9073207304. Naam schutblad. Als nieuw.  [boeknr. 1053]   € 11,-
Order/Info ..Foto
The Book of MACROBIOTICS.. : Kushi, Michio. Tokyo, Japan Publications, 1st edition, 1977. The Universal Way of Health and Happiness. Paperback, Wrappers, 18x25, ills, x-182pp. ISBN 0870403818. Discolouration cover. Good, clean & tight.  [boeknr. 1175]   € 17,-
Order/Info ..Foto
The five elements of acupuncture and chinese massage. : Lawson-Wood, Denis & Joyce. A concise introductory work to the theory and technique of acupuncture. Northamptonshire, England - Health Science Press, 1973, 2nd edition.  Cloth with dustjacket, 14x21cm, ills, 96pp.. ISBN 0850321069. Spine slightly discolored. Book tight & clean.  [boeknr. 494]   € 12,-
Order/Info ..Foto
The Glands of Destiny. A Study of the Personality. : Geikie-Cobb, Ivo. London, Heinemann, 3th ed. revised and enlarged, 1947.  Hardcover, no DJ, 14x22, ills, xii-258pp.   [boeknr. 1512]   € 17,-
Order/Info ..Foto
The Healing. : Beek, Frans H.J. van der. 's Gravenhage, BZZTôH, 2002. Vind kracht en wijsheid in jezelf. Paperback, 13x20, 222pp. ISBN 9055018023. Goed & schoon.  [boeknr. 1525]   € 11,-
Order/Info ..Foto
The Tofu Cookbook. : Leneman, Leah. London, Thorsons, 1992.  Paperback, 18x24, b/w ills, 127pp. ISBN 0722525877.   [boeknr. 1198]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Thee. De oogleden van Bodhidharma. : Hesse, Eelco. Uitg. Bert Bakker, 5e druk, 1980. Het theedrinken in China, Tibet en Japan. Thee in Europa. Bereiding van thee. Kruidenthee. Theegerei. Recepten. Paperback, 18x18, ills, 141pp. ISBN 9060192389. Zeer goed, stevig & schoon.  [boeknr. 1264]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Vegetarisch koken in de magnetron. : Essen, Berty van. Handleiding, tips, recepten. Van Dishoeck, 1988.  Hardcover, 17x24, 144pp.. ISBN 9026933428. Als nieuw.  [boeknr. 764]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Voetreflextherapie.  : Hannemann, Holger. Naarden, Strengholt, 2e druk, 1985. Zelf- en partnerbehandeling. Paperback, 14x21, ills, 124pp. ISBN 9060106008. Zeer goed.  [boeknr. 1159]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Voetreflextherapie.  : Hannemann, Holger. Naarden, Strengholt, 5e druk, 1986.  Zelf- en partnerbehandeling.  Paperback, 14x21, ills, 124pp. ISBN 9060106008. Zeer goed.  [boeknr. 1662]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Yoga met een partner. : Lewis, James R. Deventer, Ankh Hermes, 1981. Het verdiepen van je relatie met tantrische oefeningen. Oorspr. titel: 'Yoga for couples'. Slappe kaft, ingenaaid, 16x21, ills, 120pp. ISBN 9020246259. Goed & stevig.  [boeknr. 1523]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Yoga. : Fuller, J.F.C. Amsterdam, Gnosis, 1e druk, 1939. Een studie van de mystieke wijsbegeerte der Brahminen en Boeddhisten. Orig. linnen, gebonden, frontis, 13x19, 189pp. Drie pigmentvlekken achterplat. Hoekje zeer licht gekneusd. Naam schutblad. Als nieuw.  [boeknr. 1258]   € 13,-
Order/Info ..Foto
You can heal your life. : Hay, Louise L. Carlsbad, CA, USA, Hay House, 40th Printing, 1996.  Paperback, 13x21, 246pp. ISBN 0937611018. Good & tight.  [boeknr. 1319]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Ziekte als keerpunt. : Kidel, M. / S. Rowe-Leete. Rotterdam, Lemniscaat, 1990. Oorspr. titel: The Meaning of Illness. Paperback, 16x23, 127pp. ISBN 9060697456. Goed.  [boeknr. 986]   € 5,-
Order/Info ..Foto