| Agenant, D. : Leerboek der televisie ontvang-techniek. Technische Uitgeverij Oceco - Hilversum, 1950, 1ste druk. Orig. blauw linnen, goudopdruk, geen stofomslag, 17x24, ills., 371pp.. Als nieuw. [boeknr. 460] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Aisberg, E. : Zo...werkt de Televisie. Deventer - Kluwer/Antwerpen, 1965, 5e druk. Het Hoe en Waarom v/d Televisie in woord en beeld, met kantlijntekeningen van H.Guilac. Softcover, 18x22, 224pp.. In goede staat. [boeknr. 307] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Aisberg, E.. : Zo...werkt de Televisie. Deventer - Kluwer/Djakarta, 1952, 1e druk. Het Hoe en Waarom v/d Televisie in woord en beeld, met kantlijntekeningen van H.Guilac. Softcover, ingen., 18x23, 224pp.. Vouw in achterkaft. [boeknr. 308] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Both, C.J. : De korte golf. Uw pasport tot de hele wereld. Bussum, De Muiderkring, 2e geheel herziene en uitgebreide druk, 1975. Paperback, 14x21, ills, 69pp. Goed & schoon. [boeknr. 1495] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Buckwalter, L. : Having fun with transistors. Foulsham - Slough/Bucks - England, 1972. Hardcover with DJ, 15x22cm, ills, 127pp. Rearcover on the inside loosing from spine. Good and clean. [boeknr. 197] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bussel, Wim v. : Bandrecorderboek. Utrecht/Antwerpen - Prisma, 1963. Prisma pocket nr.922, 11x18, ills, 155pp. Als nieuw. [boeknr. 302] € 3,50 |
Order/Info ..Foto
|
| Bussel, Wim v. : Bandrecorderboek. Utrecht/Antwerpen - Prisma, 1963. Prisma pocket nr.922, 11x18, ills, 155pp. [boeknr. 422] € 2,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bussel, Wim v. : Hi-fi en stereo. Utrecht/Antwerpen - Prisma, 1967. Alles over grammafoonplaat en geluidsweergave. Prisma pocket nr.1176, 11x18, ills, 179pp. Als nieuw. [boeknr. 303] € 3,50 |
Order/Info ..Foto
|
| Cobarg, C.C. : Zonne-energie voor iedereen. Bussum - Muiderkring, 1978. Zonnecellen - Zonnecollectoren met aanwijzingen voor eigen proefneming. Paperback, 14x21, ills, 174pp. Adres-sticker vorige eigenaar op schutblad. [boeknr. 181] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Cocking W.T. : Wireless servicing manual. Iliffe - London, 1938?, 4th rev. ed. Repairing of receiving equipement. Hard covers w. gold lettering to spine, frontis, 13x19cm, x-278pp.-xii advertising, diagrams and photographs. Hing loose p. 246, worn at spine ends, name previous owner on ffep. [boeknr. 317] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Dirksen, A.J. : Antenne installaties. Bussum, De Muiderkring, 4e druk, 1974. Ontwerpen, installeren en repareren van installaties voor één en meer deelnemers. Het gebruik van de vereiste onderdelen; zelfbouw van antennes en antenneversterkers. Paperback, ingenaaid, 14x21, ills, 184pp. Slijtage randen. Goed & schoon. [boeknr. 1494] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Electronicus : De Transistor in theorie en praktijk. Bussum - Muiderkring, 1956, 1e druk. Softcover, 16x24, 85pp. [boeknr. 174] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Goetsch, H.W. : Taschenbuch für Fernmeldetechniker. München/Berlin - Oldenbourg Verlag, 1933, 5. Erweiterte Auflage. Gebunden grünes Leinen o. Umschlag, 13x19, 600 S. mit 947 Abb. im Text. Rücken gebräunt , Ecken etwas bestossen, Adresse auf Vorsatz, Ecke von Titelblatt weggeschnitten. Sehr gutes Exemplar. [boeknr. 196] € 38,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hellings, S.J. : Versterkers met transistoren Deel I. De voorversterker. Bussum - Muiderkring. Softcover, 14x21, 240pp. [boeknr. 176] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hemert D.van : Automatische telefonie. Uitgegeven door de vereeniging van electrotechnische ambtenaren der telegrafie en telefonie, 1934, 2e druk. Gebonden, bruin linnen, ills, 15x22, vi-168pp. en 1 bijlage. Adres op schutblad, potl. aantekeningen. [boeknr. 319] € 24,- |
Order/Info ..Foto
|
| Henderickx, P.H. : Het nieuwe electriciteitsboek voor jongens. Amsterdam - Veen. Half linnen, 16x23, 196pp, 128 tekstfig. en 8 pag. foto's. Hoekje achterkaft gekneusd, lichte verkleuring bovenranden kaften. Binnenboek goed en schoon. [boeknr. 166] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hughes, Edward : Fundamentals of Electrical Engeneering. Based on the Rationalized M.K.S. System of Units. London - Longmans Green and Co, 1960. Hardcover, red cloth, no dj, 13x19cm, illustrated with diagrams, xiv-470pp. As new. [boeknr. 253] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Jak, W. : Bandrecorder techniek en zelfbouw. Muiderkring - Bussum, 1970. Softcover,14x21, met ruim 200 tekeningen en foto's, 224pp. Scheurtje kaft. [boeknr. 306] € 19,- |
Order/Info ..Foto
|
| Jak, W. : Praktische stereo. Bussum, De Muiderkring, 1969. Hi-Fi - en stereo installaties in theorie en praktijk. Paperback, ingenaaid, 14x21, ruim 100 tekeningen & foto's, 109pp. Goed & schoon. [boeknr. 1284] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Junghans, Wolfgang. : Magnetbandspieler-Praxis. München - Franzis Verlag,1951, 2. Auflage. Heft 9 der Radio-Praktiker-Bücherei, mit 36 Bildern u. 3 Tabellen, 12x18, 64 Seiten. Unterem Buchrücken gelöst, Seiten gebräunt. [boeknr. 173] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Koekoek, Hans L. : Bandrecorderboek. Amsterdam - Veen. Softcover, 15x23, 120pp. met 97 tekeningen en 12 fotopagina's. Goed. [boeknr. 659] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Korthals Altes, Ir.J.Ph. : Ja en neen met transistors. Deventer - Kluwer, 1968, 2e druk. Kader reeks nr.13 Softcover, 15x22, 138 ills, 153 pp. [boeknr. 183] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Lohberg, R./Lutz, T. : Hoe werkt een computer. Deventer - Kluwer, 1970, 3e druk. Een populaire uiteenzetting over het hoe en waarom van elektronische breinen ofwel computers of rekentuigen. Hardcover m. omslag, 14x20, ills, 240pp. [boeknr. 214] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Muiderkring (samenst.) : Elektronica jaarboekje 1976. Bussum - Muiderkring, 29 editie. Met schema's, schakelingen etc. Plastic cover, 11x17, 223pp. Boekje is schoon, geen notities, alleen naam vorige eigenaar. [boeknr. 189] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Nijsen, C.G. : Geluid op band. Een volledig handboek over de magnetische recording en zijn vele mogelijkheden. Deventer - Kluwer, 4e druk, 1969. Kader reeks 2, 14x21, ills, 144pp. [boeknr. 305] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Nilson, A.R. / Hornung, J.L. : Radio operating, questions and answers. New York/London - McGraw-Hill, 1940, 7th edition. New York/London - McGraw-Hill, 1940, 7th edition. contents: How to Use This Book. 1. Basic Radio Laws. 2. Basic Theory and Practice. 3. Radiotelephone. 4. Advanced Radiotelephony. 5. Radiotelegraph. 6. Advanced Radiotelegraphy. ; App. I. Operating Abbreviations, Etc.. App. II. Rules Governing Commercial Radio Operators. App. III. Extracts from Radio Laws. ; Index of Subjects ; Index of Diagrams and Illustrations. Hardcover blue cloth, no DJ, 5 by 7½ inch, 415pp. Spine slightly soiled , discolouration spine with slightly worn edges on spine, corners of cover slightly bent, previous owners name on inside, binding tight and solid. Fine. [boeknr. 195] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rens, H. : Leerboek der Radio-techniek. Deventer - Kluwer, 1943, 2e druk. Deel I, algemene grondslagen. Hardcover, 17x25, ills, viii-195pp. Verkleuring randen kaft. [boeknr. 164] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rens, H. : Leerboek der Radio-techniek. Deventer - Kluwer, 1943, 2e druk. Deel I, algemene grondslagen. Hardcover, 17x25, ills, viii-195pp. Zeer goed exemplaar, schoon en stevig. [boeknr. 355] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rens, H. : Leerboek der Radio-techniek. Deventer - Kluwer, 1941. Deel II, Radio-ontvangtechniek. Hardcover, 17x25, ills, viii-287pp. Kaft vervuild, binnenboek schoon en stevig. [boeknr. 279] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Reyner, J.H. : De kathodestraal oscillograaf. Antwerpen - Brans, jaar ? Vertaling van 'Cathode-Ray Oscillographs', 2nd edition, London - Pitman. Softcover, 15x21, ills., 182pp. [boeknr. 278] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Richter, Heinz : Service-gids Elektro-akoestiek. Deventer - Kluwer, 1966. Inleiding in de service-techniek v. elektro-akoestische apparatuur, waarbij speciale aandacht wordt besteed aan magnefoons. Softcover, 11½x17½, ills, 133pp. [boeknr. 172] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Richter, Heinz : Service-gids Transistor-techniek. Deventer - Kluwer, 1979, 3de druk. Service-techniek en onderhoud van transistor-apparatuur, gevoed uit batterijen (radio-ontvangers, elektro-akoestische apparaten, zwart/wit- en kleurtelevietoestellen.) Plastic cover, 11x17, 131pp.. ISBN 9020109537. [boeknr. 607] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Ruyter, C.F. : Wat doe ik met m'n bandrecorder..? Bussum - Muiderkring, 1972, 3e druk. Softcover, 14x22, ills, 192pp. [boeknr. 188] € 19,- |
Order/Info ..Foto
|
| Schaap, Jan. : Zenden als hobby. Kluwer - Deventer, 1980, 1ste druk. Softcover, 14x21, ills, 237pp.. ISBN 9020113143. [boeknr. 608] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Seidl, Franz : Registratie van bovennatuurlijke stemmen. Bussum - Muiderkring, 1972. Stemmen van onbekende herkomst, beantwoorden vragen via een bandrecorderband. Vakmensen bevestigen: 'Geen spoor van zwendel, geen dubbele bodem.' Edison voorspelde reeds, dat eens de elektronica contacten met andere 'zijns'niveau's mogelijk zou maken. Prof. Bender vergeleek de betekenis van dit stemmenfenomeen met de betekenis v/d atoomfysika. Nauwkeurige gegevens worden verstrekt voor het nabouwen v/d door de auteur ontwikkelde 'Psychophon'. Paperback, 15x22, 80pp.. Normale gebruikssporen. [boeknr. 179] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Snel, D.A. : Magnetische geluidsregistatie. Philips Technische Bibliotheek, 1961, 3e druk. Theorie en praktijk van het opnemen en weergeven. Hardcover m. omslag, 16x23, ills, 228pp.. Scheurtje stofomslag, binnenboek schoon en goed. [boeknr. 159] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Swaluw, H.L./Woerd, J.van der : Inleiding tot de TV Service. Eindhoven - Philips Technische Bibliotheek, 1962, 3de herziene druk. Hardcover met stofomslag, 15x21, ills, 282pp. Goed & schoon. [boeknr. 630] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Swierstra, R. : Radio-Ontvangst in Theorie en Praktijk DEEL 1. Amsterdam - Jacob van Campen, 1937, 7e druk. Grondbeginselen en eerste ontwikkeling der radio-ontvangtechniek. Gebonden, linnen, 15x21, ills, 246pp + aanhangsel: lamphulzen en karakteristieken Philips "miniwatt" lampen. Covers wat onfris, binnenboek schoon. [boeknr. 314] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|
| Swierstra, R. : Radio-Ontvangst in Theorie en Praktijk. Amsterdam - Jacob van Campen, 1926, 3e druk. Elementaire behandeling van de grondbeginselen der radio; buizentechniek (Philips 'miniwatt'). Deze derde druk is een samenvoeging v/d vroegere twee deeltjes 'Grondbeginselen der Radio'. Softcover, 15x20, ills, 282pp. + 12pp.(miniwatt). Ezelsoren, roestvlekjes op wat pags. [boeknr. 161] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sylvania data tubes. : Technical manual Sylvania radio tubes, 1937, 4th edition. 12x23cm., 184pp. Rubbed edges. [boeknr. 167] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Tesla, Nikola : Experiments with alternate currents of high potential and high frequency...on the transmission of electric energy without wires. Angriff Press - Hollywood, 1986. Facsimile reprint 1986, reprint of 1904 edition. Hardbound, DJ, frontispiece, 14x22cm, ills, ix-162pp., ISBN 913022-25-X. As new. [boeknr. 324] € 75,- |
Order/Info ..Foto
|
| Turney, T.H. : Electric filters. Pitman & Sons - London, 1945. A simplified treatment of the four-terminal networks commonly used in telephone work, covering filters, attenuators. phase shifting networks, and attenuation equalizers. Hardcover, 14x22, ills., x-170pp.. [boeknr. 318] € 21,- |
Order/Info ..Foto
|
| Vastenhoud, J. : Kortegolfgids. Deventer, Kluwer, 1974. Paperback, 14x21, ills, 135pp. ISBN 9020107356. Vergeling. Goed & schoon. [boeknr. 1583] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Vries, Leonard de : Het jongenselectriciteitsboek. Amsterdam - Veen, 1941. Orig. groen linnen z. omslag, 16x23, ills, 194pp. Hoeken gekneusd, titel rug vervaagd, einden rug slijtage; binnenboek goed, schoon & stevig. [boeknr. 192] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Welter, E. : Das neue Handbuch der Elektrizität. Stuttgart/Berlin/Leipzig - Union Verlag, 1929?, 25. Auflage. Ein Lehr- u. Handbuch zum Selbstunterricht, für Fachstudien u. zur Aufklärung für jedermann. Orig. Leinen o. Schutzumschlag, 16x23, 564 S., 563 Abb. im Text. Ecken vom Rücken bestossen, Leinen etwas zerrissen beim vorderem Deckel (oben), neben dem Rücken. Buch ist wie Neu. [boeknr. 199] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|
| Welter, E. : Het nieuwe handboek der electriciteit. Amsterdam/Soerabaia - Graauw's Uitg. Mij, 1932, 2e herziene druk. Gebonden orig. linnen z. omslag, goudopdruk, 16x23, 636pp., 624 afb. in den tekst. Adres vorige eigenaar op schutblad, deel schutblad weg, scheur in 'voorwoord'-pagina, sneden en pagina's wat gebruind. Boek compleet & schoon. [boeknr. 198] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|