| Arnold, Edwin Sir. : Light of Asia. Pocket, 14x21, xiv-155pp, glossary. ISBN 9558129011. Good. [boeknr. 264] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Ashby, Philip H. : History and future of religious thought: Christianity, Hinduism, Buddhism, Islam. New York, Prentice-Hall, 1963. Paperback, 14x20, 171pp. [boeknr. 1187] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Baha'u'llah. : Het boek van zekerheid. Den Haag, Stichting Baha'i Literatuur, 1976. Naar de Engelse vertaling van Shoghi Effendi. Gebonden, 16x22, 156pp. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1517] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Beck, L. Adams. : Wijsheid uit het Oosten. Een overzicht van de oosterse wijsbegeerte. Den Haag - Servire, 2de druk. Linnen, geen omslag, 16x23, 394pp, bibliografie. Binnenboek schoon, redelijk. [boeknr. 368] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bhaktivedanta A.C., Swami Prabhupada. : De BHAGAVAD-GITA zoals ze is. Amsterdam - Bhaktivedanta Book Trust. Oorspronkelijke Sanskrit-tekst, transkriptie, woord voor woord, vloeiende vertaling en uitgebreide betekenisverklaringen. Hardcover met bladgoud 1027pp. Als nieuw. [boeknr. 27] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bhaktivedanta A.C., Swami Prabhupada. : De nektarzee van zuivere liefde. Volledige wetenschappelijke handleiding voor de beoefening van Bhakti-yoga. Amsterdam - Bhaktivedanta Book Trust, 1 ste druk. De grote klassieken van India. Deel 2. Harde kaft, met bladgoud, 14x21, ills, xxiii-536pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1343] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bhaktivedanta A.C., Swami Prabhupada. : Het KRSNA boek. Amsterdam - Bhaktivedanta Book Trust. Hardcover met bladgoud, 831pp. Als nieuw. [boeknr. 28] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Bleeker, Prof.Dr.C.J. : Op zoek naar het geheim van de godsdienst. Inleiding tot de godsdienstwetenschap. Amsterdam, Noord Hollandsche Uitg. Mij, 1952. Orig. lnnen, gebonden, omslag, 16x21, 224pp. Scheuren omslag, mist stukjes. Binnenboek goed,schoon & stevig. [boeknr. 823] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Blok, J.A. : De boodschap van Gotama, den Boeddha. Den Haag, Servire, 1931. Orig. linnen, 13x18, 207pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1169] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Blok, J.A. : Staats-idee en religie. Deventer - Kluwer, 1923, 1e druk. Bewerking van een paar voordrachten die de auteur in 1921 hield aan de Internationale School voor Wijsbegeerte te Amersfoort, hoofdzakelijk in verband met oud-Chineesche begrippen over staat en samenleving. Softcover, 12½x16½, viii-76pp. Snede wat pigmentvlekken, verder goed. [boeknr. 213] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Buber, Martin. : Twee wijzen van geloven. Den Haag, Servire. Oorspr. titel: 'Zwei Glaubensweisen'. Servire pocket, 12x18, 136pp. Goed & schoon. [boeknr. 1428] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Caland, W.Dr. (bearbeitet von) : Savitri und Nala, zwei Episoden aus dem Mahabharata (Sanskrit). Text mit kurzen erklärenden Noten u. Glossar. Oosthoek - Utrecht, 1917. Softcover, ingenaaid, ongesneden,15x24. Kaften verkleurd en roestvlekkig, binnenboek goed en schoon. [boeknr. 349] € 35,- |
Order/Info ..Foto
|
| Christian Science Songbook - Reverend Mary Baker Eddy & others : Gezangboek van Christian Science (Christian Science Hymnal). Boston - The Christian Science Publishing Society, 1946, Netherlandic edition. Hardcover, bruin linnen, 15x21, 615pp., 429 liederen met noten, tekst in Nederlands en Engels. Met registers: op melodieën, alfabetisch; op componisten en bronnen; op auteurs en bronnen; op aanvangregels. Zeer goede staat. [boeknr. 684] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Cleary, Thomas. : The Human Element. A Course in Resourceful Thinking. Boston/London - Shambhala, 1994, first edition. Draws on Asian philosophical traditions to offer business executives and personnel managers insights on how to recognize, organize, and develop human resources. contents: Confucius - Taoism - The Book of Change - Teachings on the Art of War. Hardcover half cloth, no dj, 8vo, 131pp. Minor soiling cloth, inside clean, as new. [boeknr. 104] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Douglass, James W. : Resistance and Contemplation. New York - Doubleday, 1972, first edition. The Way of Liberation; The Yin and Yang of the Non-Violent Life. Hardcover with DJ, 8vo, 192pp. Minor soiling back of dj. Inside clean. [boeknr. 106] € 29,- |
Order/Info ..Foto
|
| Glasenapp, H. von. : De niet-christelijke godsdiensten. Antwerpen / Utrecht, Standaard Uitg, 1967. Standaard lexicon voor wetenschap en cultuur. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 11x18, ills, bibliografie, register, 300pp. Scheurtje stofomslag. Als nieuw. [boeknr. 1426] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Glasenapp, Helmuth von. : Brahmanisme of Hindoeïsme. 's Gravenhage, Kruseman, 1971. Paperback, 12x20, 75pp. ISBN 9023302508. Goed & schoon. [boeknr. 1520] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Glasenapp, Helmuth von. : Chinees Universalisme. Confucianisme | Taoïsme. 's Gravenhage, Kruseman, 1971. Paperback, 12x20, 92pp. ISBN 9023302524. Goed & schoon. [boeknr. 1521] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Gosvami, Satsvarupa dasa. : Prabhupada. Het leven en werk van de stichter van de Hare Krishna beweging. Vaduz, Bhaktivedanta Book Trust, 1986. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 14x21, ills, xlviii-452pp. ISBN 907074211X. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1474] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Guénon, René. : Introduction to the study of the Hindu Doctrines. London, Luzac & Co, 1945. Translated by Marco Pallis. Orig. green cloth, no DJ, gilt lettering spine, 14x22, 351pp. Lower corner bumped, upper corner bent, some light foxing endpapers, wear to spine ends, else clean & tight. [boeknr. 937] € 34,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hamblin, Henry Thomas. : The Lord is My Shepherd. A study of Psalm XXIII as a basis for the practice of affirmative power. Chichester - Bosham House. No date. Hardcover no DJ, 12x18cm, 78pp.. Corner bumped, minor foxing, 'gift writing' first page. Clean & tight, no underlining. [boeknr. 375] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hasebroek J.P. : De navolging van Christus van Thomas A Kempis. Amsterdam - Ten Brink & De Vries, 1899, 5de druk. Hardcover met goudopdruk, geen stofomslag, 14x20, x-xxiv-190pp, register. Wat roestvlekken op snede. Schoon & stevig. [boeknr. 457] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hegardt, B. : Religie en geestelijke oefeningen. Een studie van de Exercitia Spiritualia der Jezuïten. Rotterdam - Brusse, 1939. Half linnen m. omslag, 17x25, 311pp. Ongelezen, omslag verkleurd, vooral rug. Goed. [boeknr. 68] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Herold, A.Ferdinand. : Het Leven van Boeddha. Zutphen, Thieme & Cie, 1925. Naar oud Indischen tekst, vrij bewerkt door G. de Ridder. Met een inleidend voorwoord van Prof. Dr. N.J. Krom. Orig. linnen, gebonden, frontis, 16x22, ills, 246pp. Twee boekhandel stickers, ex-libris, naam op schutbladen. Roestvlekken sneden. Vlekje achterplat. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1468] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hidding, Dr.K.A.H. : Mens en godsdienst. Delft - Gaade, 1954. Levende godsdiensten phaenomenologisch belicht; Primitieve Godsdiensten - Hindoeïsme - Boeddhisme - Islam - Christendom. Orig. linnen m. omslag, 16½x24½, ills, 115pp.. Omslag aan de randen sleets, onderstrepingen. Boek goed en stevig. [boeknr. 222] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hinckley, Gordon B. : What Of The Mormons? A Short History of The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints. The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, 1954, 5th rev. ed.. Hardcover, cloth, DJ, gilt lettering spine/cover, pictorial endpapers, 14x22cm, b/w photos, 230pp, index. DJ chipped. Book clean & tight. [boeknr. 609] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hume, R.E.(Ed.) : Treasure-house of the Living Religions , selections from Their Sacred Scriptures. New York/London - Charles Scribner's Sons, 1933. Hardcover no dj, 8vo, xviii-493pp. Library sticker on spine, wear at spine-ends, ex-libris & shop-stamp on f.e.p. Book is tight & clean. Very Good. [boeknr. 133] € 35,- |
Order/Info ..Foto
|
| Ions, Veronica. : Mythologie van de wereld. Amsterdam/Brussel, Elsevier, 2e druk, 1980. Oorspr. titel: `The World`s Mythology`. Een helder overzicht van de bonte wereld van goden, helden, demonen en monsters. Paperback, 20x28, vele kleur ills, 350pp. ISBN 9010028631. Schoon & goed. [boeknr. 893] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Keightley, Alan. : Een druppel Zen in ieders beker. Den Haag - Mirananda, 1988. Vert. v.: Into every life a little Zen must fall: a Christian philosopher looks to Alan watts and the East. Paperback, 13x21cm, 205pp. Als nieuw. [boeknr. 87] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Khan, Hazrat Inayat. : In an eastern rose garden. Deventer - Kluwer, 3th edition. Reports of discourses given by H.I.Khan at different times during the years 1918, 1919 and 1920. contents: Love, Harmony and Beauty - Nature's Religion - The Personality of God - Silent Life - The Will, Human and Divine - Mind, Human and Divine - etc. Hardcover no DJ, 14x20, 311pp. Minor foxing on spine, inside clean. Fine. [boeknr. 142] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Khan, Hazrat Inayat. : The Bowl of Saki. Thoughts for daily contemplation from the sayings of Pir-o-Murshid. The Sufi International Headquarters Publishing Society, no date, 3th edition. Orig. cloth, no dj, 12x16, 249pp. Gift-inscription, else tight & bright. [boeknr. 770] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Khan, Hazrat Inayat. : The Unity of Religious Ideals. Deventer - Kluwer, 2th edition. This book is the most important of the Sufi publications and contains the essence of the Sufi Message of Hazrat Inayat Khan. contents: Part I Religion; Part II The God-Ideal; Part III The Spiritual Hierarchy; Part IV The Spirit of Guidance; Part V Prophets and Religions; Part VI The Message; Part VII The Sufi Movement. Hardcover no DJ, 14x20, ix-325pp.. Spot on back-cover. [boeknr. 143] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Khan, Inayat. : Gayan. Den Haag - Servire, 1e druk. Paperback, 12x18, 96pp. Soefi serie nr. 5. Als nieuw. [boeknr. 201] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Khan, Inayat. : The Gayan. Deventer - Kluwer, 1948, 5th edition. Black cloth, gilt lettering & decoration frontcover, 12x16cm, viii-95pp.. Name prev. owner & stamp. Interior clean & tight. [boeknr. 397] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kristensen, Dr.W.B. : Inleiding tot de godsdienstgeschiedenis. Bussum - De Haan, 1976, 2e druk. Softcover, 14½x21, 156pp.. Rug verkleurd. [boeknr. 216] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kristensen, Dr.W.B. : Inleiding tot de godsdienstgeschiedenis. Haarlem - De Haan, 1980, 3e druk. Softcover, 14½x21, 156pp.. Naam vorige eigenaar op titelblad. [boeknr. 335] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kristensen, W. Brede. : Symbool en werkelijkheid. Zeist, De Haan, 1962. Godsdiensthistorische studiën. Wrappers, ingenaaid, 14x20, ills, 360pp. Leesvouw, gift-inscription, enige vergeling sneden. [boeknr. 1108] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kristensen, W.B. : Verzamelde bijdragen tot kennis der antieke godsdiensten. Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitgevers Mij, 1947. Halflinnen, gebonden, 16x24, ills. in de tekst, 314pp. Rugtitel vervaagd. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1045] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kyle, M.G. : Oostersch licht bij westersch schriftonderzoek. Utrecht - Ruys, 1916. Hardcover z. omslag, 16x25, x-258pp.. [boeknr. 170] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Leggett, Trevor. : Wat is Zen? Utrecht/Antwerpen - Kosmos,1993. Paperback, 156pp. [boeknr. 20] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Lorber, Jakob. : Drie dagen in de tempel. De gesprekken van de twaalfjarige Jezus met de tempelleraren. Deventer, Ankh Hermes, 1983. Orig. linnen, zachte kaft, 10x17, 200pp. ISBN 9020220446. [boeknr. 796] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| McDannell, Colleen / Lang, Bernhard. : De hemel. Een aardse geschiedenis. Haarlem - Gottmer, 1991. Grote paperback, 17x24, ills., 384pp., noten, register. ISBN 9025722989. Goed. [boeknr. 283] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Mees G.H. : Evolution, paradise and the fall. Kluwer - Deventer, no date. Softcover, 13x19cm, 96pp.. [boeknr. 421] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Mees G.H. : The key to the first chapter of Genesis. Kluwer - Deventer, no date. Softcover, 13x19cm, 95pp. [boeknr. 420] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Mees, G.H. : De boodschap van Narada en Dadoe. Den Haag - Servire, 1934. Softcover, 12x18, 142pp. Verkleuring rug, watervlek kaft. Binnenboek schoon & goed. [boeknr. 624] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Mees, G.H. : De boodschap van Sri Krishna. De dialoog tusschen Sri Krishna en Oeddhava. Den Haag, Servire, 1931. Met een voorwoord van Sri Vishwanath Keskar. Orig. linnen, geen stofomslag, 13x19, 180pp, bibliografie. Rug verkleurd. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1059] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Minckwitz, Johannes. : Katechismus der Mythologie aller Culturvölker. Leipzig - Weber, 1880, 4. Auflage. Inhalt: Die indische Mythologie; Die persische Mythologie; Die ägyptische Mythologie; Die griechisch-römische Mythologie; Die nordisch-deutsche Mythologie. Leinen o. Umschlag, 12x17, vi-296S. mit 72 in den Text gedruckter Abb.. Einige Seiten braunfleckig. [boeknr. 400] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Moon, Sun Myung. : De goddelijke beginselen. The Holy Spirit Association, 1974. Orig. linnen, leeslint, 13x20, 583pp. Goed & schoon. [boeknr. 1363] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Mountain, Marian. : The Zen Environment. The Impact of Zen Meditation. Toronto - Bantam Books, 1983. Pocket, paperback, xix-233pp., ISBN 0553230603. [boeknr. 273] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Nicoll, Maurice. : De Nieuwe Mens. Wassenaar, Mirananda, 3e druk, 1977. Een interpretatie van enige gelijkenissen en wonderen van Christus. Orig. blauw linnen, stofomslag, 14x21, 210pp. ISBN 9062715051. Verkleuring rug & scheurtjes stofomslag. Boek verder als nieuw. [boeknr. 1010] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Noble, Margaret E. (Sister Nivedita). : Cradle Tales of Hinduism. Calcutta - Advaita Ashrama, 1972, 2th impression. Hardcover, DJ, 13x18cm, ills., 318pp.. Strong discolouration cover, name previous owner endpaper, else clean & tight. [boeknr. 535] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rademaker, Dr.L.A. : Waar bleven de Tien stammen van Israël? Den Haag - Servire, 1939. Het antwoord van Bijbel en Cheopspyramide. Softcover, 15x21, 77pp.. Slijtage aan de randen, omslag goed, maar mist wat stukjes. Boek goed en schoon. [boeknr. 208] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rademaker, Dr.L.A. : Zieners en profeten uit het Oosten. Amsterdam - Strengholt. Halflinnen, karton, 17x24, 221pp. Verkleuring platten, enige blz. roestvlekkig. Goed en stevig. [boeknr. 403] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sarasvati, Sri Chandrasekharendra. : De Levende Leraar. Amsterdam - Ars Floreat, 1993. Orig. rood linnen geen omslag, 13x21, 107pp., ISBN 9072141156. Goed. [boeknr. 257] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Schweinitz, Hellmut von. : Boeddhisme en Christendom. Deventer, Kluwer, 1954. Orig. linnen, zachte kaft, geen stofomslag, ingenaaid, 11x18, 110p. Rug schuin. [boeknr. 1091] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Selawry, Alla. : Filokalia. Het innerlijk gebed. Deventer, Ankh Hermes, 3e druk, 1992. Oorspr. titel: 'Das immerwährende Herzensgebet'. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 13x24, ills, 184pp. ISBN 9020253980. Scheurtje stofomslag. Naam schutblad. Als Nieuw. [boeknr. 1481] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sharma, Arvind. : The Philosophy of Religion and Advaita Vedanta. A Comparative Study in Religion and Reason. Pennsylvania University Park - The Pennsylvania State University Press, 1995. Blue cloth no DJ, 16x23cm, viii-232pp., bibliography, index. ISBN 0271010320. As new. [boeknr. 291] € 27,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sluizer, Bernardien. : Sathya Sai Baba en Kaliyuga. Deventer, Ankh Hermes, 1993. Paperback, frontis, 14x22, ills, 158pp. ISBN 9020210378. Goed & schoon. [boeknr. 1552] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Smith Jr, Joseph. : Het boek van Mormon. Een getuige van Jezus Christus. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Harde kaft, 12x18, 522pp. Goed & schoon. [boeknr. 1475] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Solomon, Charles R. : Handbook to Happiness. A guide to victorious living and effective counselling. Wheaton, Illinois, U.S.A. - Tyndale House Publishers inc., 1989. Paperback, 13x21, ills., diagrams, 128pp.. ISBN 0842312838. Corner bumped. [boeknr. 490] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Spierenburg, Henk. : Over 25 incarnaties van de Dalai Lama. Deventer, Ankh Hermes, 2000, 1ste druk. Een speurtocht naar 24 voorgaande levens en zijn huidige leven. Harde kaft,14x22, z/w foto's, 138pp, noten, bibliografie, namenregister. ISBN 9020281992. Als nieuw. [boeknr. 967] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Stutley, Margaret. : Hinduism. The eternal law. An Introduction to the Literature, Cosmology and Cults of the Hindu Religion. Crucible Press, 1989. Softcover, 13x22, 192pp., glossary, references, bibliography, index. ISBN 1852740523. [boeknr. 513] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Takakusu, Junjiro. : The essentials of buddhist philosophy. Greenwood - Westport, 1975, 3th reprint. Edited by W.T. Chan and C.A.Moore. Hardcover no DJ, green cloth, 8vo, 221p. As new. [boeknr. 102] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| Verkuyl, J. : Antroposofie en het Evangelie van Jezus Christus. Kampen, Kok, 2e druk, 1987. Anti. Rudolf Steiner fantast volgens auteur. Paperback, 13x21, 88pp. ISBN 9024246385. Goed. [boeknr. 1275] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Vyncke, F. : De godsdienst der slaven. Roermond - Romen, 1969. Linnen z. omslag, 16x24, ills, 200pp. Goed. [boeknr. 405] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Watts, Alan W. : Azië en het avondland. Een studie over den middenweg. Deventer - Kluwer. Vert. van: The legacy of Asia and western man(1937). Geb. z. omslag, 14x20, 188pp, bibliogr. & woordenlijst. Rug-einden wat sleets, rug wat vlekkig, binnenboek goed en schoon. [boeknr. 141] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Yeshe, Thubten. : Silent Mind, Holy Mind. Wisdom Culture, 1978, first edition. Hardcover, no DJ. Slight spine wear, inside clean. A fine copy. [boeknr. 105] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Zaehner, R.C. : At sundry times. An Essay in the Comparison of Religions. London - Faber & Faber, 1958, first edition. The author was Spalding Professor of Eastern Religions & Ethics at Oxford. Looks at Indian Contribution, Prophets Outside Israel, Qur'an and Christ etc. Blue cloth, no dustjacket, 15x22cm, 230pp, index. In good & all round condition. [boeknr. 672] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Zehren, E. : De gekruisigde god. Den Haag - Servire. Een bijdrage tot de archologie der cultuur. Orig. bl.linnen, goudopdruk, stofomslag, 16x24, vele ills, 363pp, literatuurlijst, bronnenlijst, register. Acht pag's slecht leesbaar (drukfout). Ongelezen. Als nieuw. [boeknr. 678] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Zehren, Erich. : Goden aan het firmament. Den Haag, Servire. De rol van maan en sterren in de religieuze en culturele ontwikkeling van de mens. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 17x25, vele afb. op kunstdruk en in de tekst, 427pp. Lichte verkleuring binnenboek, scheurtje stofomslag, stempel titelblad. Schoon, goed & stevig. [boeknr. 892] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|