Ahrinziman. : De vreemde geschiedenis van Ahrinziman. Amersfoort, Veen. Door hem zelven verteld. Vertaald uit het Engelsch. Orig. linnen, gebonden, geen omslag. Deel I: 191pp. Deel II: 156pp. Rug verkleurd & schuin. Achterplat drie vlekjes. Zeer goed & schoon.  [boeknr. 1411]   € 65,-
Order/Info ..Foto
Bédier, Joseph. : Tristan en Isolde. Amsterdam, Wereld-Bibliotheek, 1955.  Zachte kaft, 17x24, ills, xi-123pp. Schoon & stevig.  [boeknr. 1473]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Boissevain, H.M. : De Staat (Politeia), Platoon. Gesprek over de rechtvaardigheid in mens en gemeenschap. Amsterdam/Antwerpen - Wereldbibliotheek, 1958.  Hardcover geen stofomslag, 14x20, 242pp. Lichte verkleuring binnenboek. Goed & schoon.  [boeknr. 519]   € 7,-
Order/Info ..Foto
Borel, Henri. : Wijsheid en schoonheid uit China. Amsterdam - Van Kampen & Zoon, 5de druk.  Hardcover met stofomslag, 13x19, 146pp. Ex-libris, lichte verkleuring binnenboek. Goed.  [boeknr. 285]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Brakell Buys, R. van. (vert.). : Fragmenten uit de Mashnawi van Djalalu'ddin Rumi. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1952.  Harde kaft, 12x19, 239pp. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1323]   € 23,-
Order/Info ..Foto
Britten, Emma Hardinge. : Levensschets. `s Gravenhage, Van Calcar. Clairvoyant en inspiratorisch medium. Harde kaft, ingenaaid, 15x23, 251pp. Lichte vergeling.  [boeknr. 1197]   € 23,-
Order/Info ..Foto
Brunton, Paul. : Geheim Egypte. Amsterdam, De Spieghel, 1955, 3e druk.  Harde kaft, gebonden, met stofomslag,15x23, ills, 327pp. Goed & schoon. Stofomslag beplakt met plakband.  [boeknr. 813]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Brunton, Paul. : Heremiet in de Himalaya. Antwerpen, Uitg. Parsifal, 1984.  Paperback, 15x23, 232pp. ISBN 9064580081. Goed.  [boeknr. 1290]   € 3,-
Order/Info ..Foto
Buber, Martin. : De legende van den Baalsjém. Deventer, Kluwer, 2e druk.  Orig. linnen, gebonden, goudopdruk, zonder stofomslag, 15x23, 206pp. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 843]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Chopra, Deepak / Martin Greenberg. : De belofte van het licht. Amsterdam, De Boekerij, 2000. Oorspr. titel: The angel is near. Paperback, 15x23, 212pp. ISBN 902252793X. Zeer goed.  [boeknr. 963]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Dante, Alighieri. : De hel. Leiden, Sijthoff, ca.1900?, 7e druk. Vertaald door J.J.L. ten Kate in de dichtmaat van het oorspronkelijke. Gebonden, decoratief linnen, zonder stofomslag, 12x16, illustraties van Gustave Doré, 316pp. Rug schuin, lichte vlek voorplat, naam op titelblad, enige pigmentvlekken, verder schoon & stevig.  [boeknr. 844]   € 19,-
Order/Info ..Foto
David-Neel, A. : Pelgrims, rovers en demonen. Amsterdam - Meulenhoff, 1e druk. Een vrouw trekt door Tibet, avonturen en mysteriën in Tibet. Linnen, geen stofomslag, 19x24, 316pp, met 51 afb. en reiskaart op schutblad. Pigmentvlekken, verder goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1078]   € 19,-
Order/Info ..Foto
David-Neel, Alexandra. : Liefdestover en magie. Een Tibetaanse roman.  Den Haag - Sirius & Siderius, 1989, 1ste druk.   Paperback, 13x21, 188pp.. ISBN 9064410895.  Hoekje kaft iets gebogen. Rest sticker onderkant rug. Goed & schoon.  [boeknr. 970]   € 14,-
Order/Info ..Foto
Eerenbeemt, Noud van den : September. Paul Brand - Bussum, 1954. Brandaris-reeks.  Orig. linnen met decoratieve opdruk, zonder stofomslag, 14x21, 192pp. Goed.  [boeknr. 431]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Fortune, Dion. : De geheimen van Dr. Taverner. Amsterdam, Schors, 1992. Elf mysterieuze esoterische verhalen. Oorspr. titel: 'The Secrets of Dr. Taverner'. Paperback, 14x21, 195pp. ISBN 9063782489. Rug licht schuin. Vlekje snede. Datum op schutblad. Goed & schoon.  [boeknr. 1489]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Foster, Chris. : Op één golflengte. Mystieke verhalen. Deventer - Ankh Hermes, 1993, 1ste druk.  Paperback, 13x21, 104pp.. ISBN 9020290789. Goed & schoon.  [boeknr. 757]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Gibran, Kahlil. : De profeet. Wassenaar, Servire, 17e druk.  Harde kaft, geen stofomslag, 13x21, 79pp.  Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1399]   € 3,-
Order/Info ..Foto
Grant, Joan. : Winged Pharaoh. London - Methuen, 1946, 12th edition.  Hardcover, dj, 13x19, ills, 308pp. Slight wear spine ends, spine dj sunburned. Signature previous owner. Fine  [boeknr. 209]   € 9,-
Order/Info ..Foto
Hussain, Ali : Mysticism in the Maldives. Eyewitness accounts of supernatural encounters. Malé Maldives - Novelty Printers & Publishers, 1991, 1st Edition.  Paperback, 17x20cm, ills, 110pp. Good, clean & tight.  [boeknr. 735]   € 37,-
Order/Info ..Foto
Karadja, Mary. : De Bovenzinnelijke wereld. Bussum - Van Dishoeck, 1917, 3e druk. Ervaringen en leeringen van princes Mary Karadja, bewerking en inleiding H.J.Schimmel. Ingenaaid, 16x21, ills, 107p. Rug m. plakband, ezelsoren, verder schoon.  [boeknr. 130]   € 15,-
Order/Info ..Foto
Kyber, Manfred. : Veronica's drievoudig licht. Den Haag, Sirius en Siderius, 5e druk, 1988. Een roman uit deze en de andere wereld. Paperback, 13x20, 175pp. ISBN 906441002X. Rug schuin. Schoon & stevig.  [boeknr. 1553]   € 13,-
Order/Info ..Foto
Lawrence, D.H. : De man die gestorven was. 's Graveland - De Driehoek.  Orig. rood linnen, goudopdruk, stofomslag, 13x19, 167pp.. Scheurtjes stofomslag. Goed & schoon.  [boeknr. 745]   € 4,-
Order/Info ..Foto
Messing, Marcel. : Op het oosterse tapijt. Deventer, Ankh Hermes, 1994. Mystieke verhalen. Oude wijsheid in tien verhalen. Paperback, 13x21, ills, 149pp. ISBN 9020290800. Als nieuw.  [boeknr. 922]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Miller, Arthur Maximilian. : Der Gral. Kempten - Allgäuer Zeitungsverlag. Einmalige numerierte Auflage in Höhe von 500 Exemplaren, dieses Buch erhielt die Nummer 284. Rotes Leinen ohne Schutzumschlag, 14x21, 366S. ISBN 3880060223. Gut.  [boeknr. 504]   € 17,-
Order/Info ..Foto
Mulder-Schalekamp, W.A.H. : De bron der wijsheid. Naarden, Strengholt, 1e druk, 1973. De reïncarnaties van Emed. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 14x22, ills, 320pp. ISBN 9060102754. Scheurtjes stofomslag. Naam titelblad. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1567]   € 24,-
Order/Info ..Foto
Plomp, Hans : De Sjamaan spreekt. Spirituele verhalen samengesteld en ingeleid door Hans Plomp. Amsterdam - Prometheus, 1996, 1ste druk.  Paperback, 13x19, 205pp.. ISBN 9053334342. Kafthoekje gekneusd, verder goed & schoon.  [boeknr. 713]   € 8,-
Order/Info ..Foto
Rampa, Lobsang. : Das dritte Auge, ein tibetanischer Lama erzählt sein Leben. München - Piper, Dezember 1957.  Orig. Leinen, o. Umschlag, 13x21, 317S. Rüchenenden leicht bestossen, sonst gutes Exemplar.  [boeknr. 396]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Reddingius, W.G.  : Meester Eckehart. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1951. Een keur uit zijn werken uit het Middelhoogduits vertaald en toegelicht door W.G. Reddingius. Inhoud o.a. Preken: I, Van het zwijgen. II, Van de geboorte. III, Van het zijn. IV, Van de groei. V, Van de liefde. VI, Van de tempel. VII, Van armen en rijken.  Orig. linnen, geen stofomslag, 12x19, 232pp. Naam, datum op schutblad. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1560]   € 29,-
Order/Info ..Foto
Rooseboom, Christiane. : Rainer Maria Rilke. De levensgang van een dichter. Amsterdam, Meulenhoff. Vertaald en ingeleid door Johan Winkler. Orig. linnen, gebonden, frontis, 15x22, 8 afbeeldingen, bronvermelding, literatuuropgave, 326pp. Pigmentvlekken platten. Lichte vergeling. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 1289]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Rückert, Friedrich. : Indische Liebeslyrik. Baden-Baden - Bühler Verlag, 1948. Eingeleitet, herausgegeben u. erläutert v. Helmuth von Glasenapp. Halbleinen o. Umschlag, 211 S. Etwas gebräunt, gut.  [boeknr. 76]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Satprem. : Uit het lichaam der aarde of de sanjasin. Wassenaar, Mirananda, 1977.  Orig. linnen, geen stofomslag, 13x21, 334pp. ISBN 9062715249. Rug verkleurd. Als nieuw.  [boeknr. 1191]   € 11,-
Order/Info ..Foto
Shapiro, Eddie & Debbie (samenst.). : Vanuit het hart gesproken. Amsterdam, Forum, 2000. Inspirerende verhalen voor een beter toekomst door o.a. de Dalai Lama, Desmond Tutu, Thich Nhat Hanh, Marianne Williamson. Paperback, 14x21, 224pp. ISBN 9022527522. Als nieuw.  [boeknr. 1371]   € 6,50
Order/Info ..Foto
Tagore, Rabindranath. : De gast en andere verhalen. Amsterdam, Meulenhoff. Ingeleid en uit het Bengaalsch vertaald door B. Dhawale. Orig. bruin linnen, goudopdruk, geen stofomslag, 12x19, 100pp. Goed, schoon & stevig.  [boeknr. 868]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Tieskens, F.C. : Nala en Damayanti. (bewerkt naar het Sanskriet) Bussum - Dishoeck, 1943?  Hardcover z. omslag, 13x19cm, 122pp. Goed.  [boeknr. 120]   € 12,-
Order/Info ..Foto
Tolkien, J.R.R. : In de ban van de ring, deel I, de reisgenoten. Spectrum - Utrecht/Antwerpen, 1972, 12de druk.  Primaboek nr. 1111, pocket, 11x18, 526pp, met los ingevoegde uitvouwbare kaart. Zeer goed.  [boeknr. 381]   € 6,-
Order/Info ..Foto
Toonder, Marten. : De andere wereld. CPNB boekenweek 1982.  Paperback, oblong, 14x21, ills, 87pp. ISBN 907006636X. Blz. 17, 18 blanco. Goed & schoon.  [boeknr. 1262]   € 3,50
Order/Info ..Foto
Ulatowska, Lisinka. : Samenzwering Samenspel. Deventer, Ankh Hermes, 1e druk, 2001. Naar spiritueel wereldburgerschap. Paperback, 14x22, 440pp. ISBN 9020282581. Goed.  [boeknr. 1027]   € 5,-
Order/Info ..Foto
Welz, E.J. : William Blake. Het Huwelijk van Hemel en Hel. Het Eeuwige Evangelie. 's Graveland, De Driehoek, Paria Reeks, 1949. Een rhapsodie, samengesteld uit de geschriften van William Blake en uit de geschriften over hem met een vertaling van 'Het Huwelijk van Hemel en Hel en Het Eeuwige Evangelie.' Wrappers, zachte kaft, 11x20, z/w ills, 145pp. Lichte vergeling sneden. Goed & schoon.  [boeknr. 1380]   € 14,-
Order/Info ..Foto
Whitman, Walt : Natuurleven. Haarlem - Bohn, 1898. Oorspr. titel: Leaves of grass. Vert. [uit het Engels] door Maurits Wagenvoort. Halflinnen, 14x21, frontis, xi - 178 pp. Pigmentvlekken op randen kaft.  [boeknr. 14]   € 55,-
Order/Info ..Foto