| 20.000 mijlen onder zee. : Verne, Jules Antwerpen & Amsterdam - Standaard,1972. Het geheim van de Nautilus, vissen, zeezoogdieren, weekdieren, oude schepen, onderzeeërs, duikerklokken. Hardcover, 22x29, veel ills, 120pp. Wat vlekken stofomslag, verder goed. [boeknr. 23] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Alles over KOMPOST. : Könemann, Ewald. Baarn, Hollandia, 1975. Soorten kompost, bouw van kompostsilo's en gebruik bij de biologische-dynamische methode. Zachte kaft, ingenaaid, 13x20, ills, 128pp. ISBN 9060458761. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1446] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| An introduction to plant anatomy. : Eames, A.J./MacDaniels. New York/London - McGraw-Hill Book Company, 1925, 1e druk. Hardcover, linnen, 16x23cm, xiv-364pp.. Unread, good copy. [boeknr. 70] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Angkor bouwkunst. Uit de serie: 'Bouwkunst der eeuwen'. : Stierlin, Henri. Meulenhoff, 1e druk, 1971. Rood linnen, goudopdruk, zonder omslag, 21x21, vele z/w foto's, ills, 194pp, chronologische tabel, woordenlijst, bibliografie, index. ISBN 9029001526. Rug verkleurd. Half-gebroken bij voorplat. Goed & schoon. [boeknr. 1377] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Art and Society Four: Sex. : Baynes, Ken. London - Lund Humphries, 1972, 1st edition. Softcover, 22x25, 96pp, numerous b&w illustrations, some color. ISBN 853313415. Covers slightly soiled. Good. [boeknr. 394] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| ATLAS der gehele aarde. : Bos & Zeeman. Groningen - Noordhoff, 38e druk 1967. 50 kaarten 34 bijkaarten met register en inlegvel. Hardcover, zonder omslag, 31x23, 50pp. In zeer goede staat. [boeknr. 12] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Beknopte kleurenleer. : Rijgersberg, E. Amsterdam, Ahrend & Zoon, 3e druk, 1944. En de toepassing der kleuren in Architectuur en Binnenhuiskunst. Zachte kaft, 15x22, met 61 afb. en 9 platen in kleurendruk, opgave van literatuur, 171pp. Verkleuring kaften. Vergeling. Schoon & stevig. [boeknr. 1263] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Casablanca. : Anobile, Richard J.(editor) New York - Avon Books, 1974. Presents the most accurate and complete reconstruction of a film in book form: over 1,500 frame blow-up photos shown sequentially and coupled with the complete dialogue from the original soundtrack, allow you to recapture this film classic in its entirety ... at your leisure. Softcover, 21x28cm, 256pp. Light soil to covers. Good condition. [boeknr. 393] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Cryptogrammatica. : Verschuyl, H.J. Utrecht/Antwerpen, Kosmos, 1988. Het geheim van het cryptogram. Paperback, 12x20, 92pp. ISBN 9021512351. Rug verkleurd. Lichte vergeling. Goed & schoon. [boeknr. 1410] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Das Geheimnis der Linien von Nazca, Maria Reiches Lebenswerk. : Morrison, Tony. Wiese Verlag, Basel, 1988. Hardcover mit 200 Schwarzweißillustrationen u. 50 Farbillustrationen, 21½x27½cm, 154 S. Zustand, wie Neu, sehr Gut. [boeknr. 96] € 15,- |
Order/Info ..Foto
|
| De creatieve manager. : Evans, Roger / Peter Russell. Cothen, Servire, 1e druk, 1991. Paperback, 15x21, ills, xvi-172pp. ISBN 9063254032. Als nieuw. [boeknr. 1265] € 27,- |
Order/Info ..Foto
|
| De gezonde samenleving. : Fromm, Erich. Utrecht, Bijleveld, 1958. Psychopathologie van demokratie en kapitalisme. Orig. linnen, stofomslag, 16x23, 274pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1149] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| De IQ trainer. : Brecher, Erwin. Rijswijk, Elmar, 1997. Voor het beste psychologische testresultaat. Paperback, 19x24, ills, 125pp. ISBN 9038906137. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1285] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| De levensopvatting der oude Egyptenaren. : Frankfort, H. Amsterdam - De Spieghel, 1950. Linnen met stofomslag, 16x23, foto's, ills., 170pp., bibliogr., register. Scheurtje stofomslag. Als nieuw. [boeknr. 906] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| De planeet van de onmogelijke mogelijkheden. : Pauwels, Louis / Jacques Bergier. Amsterdam, De Bezige Bij, 1973. Paperback, 12x19, 243pp. ISBN 9023411110. Goed & schoon. [boeknr. 1597] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| De vrouw in de Middeleeuwen. : Power, Eileen/M.M. Postan (bewerker). Haarlem - Fibula-Van Dishoeck, 1978, 2e druk. Paperback, 15x21, ills., noten, bibliografie. ISBN 9022830667. Goed. [boeknr. 746] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Der Rhythmus des Kosmos. : Leonard, George Bern und München - Scherz verlag, 1983. Eine großartige Zusammenschau neuester Forschungsergebnisse von Atomphysik, Kosmologie, Gehirnforschung, Mikrobiologie und Evolutionstheorie, die bisher noch nie miteinander in Verbindung gebracht wurden. Paperback, 13x21, 254 S. ISBN 3502673969. Cover leicht berieben, sonst gut. [boeknr. 438] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Der vrouwen levensweg. : Harding, M.E. Leiden, Brill, 1e druk, 1938. Met een inleiding van C.G. Jung. Orig. linnen, geen stofomslag, 17x24, xv-331pp. Vlekken kaften. Naam schutblad & titelblad. Boekblok schoon. [boeknr. 1118] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Die Kunst des Atmens. : Kofler, Leo Leipzig - Breitkopf und Härtel, 1929. Als Grundlage der Tonerzeugung für Sänger, Schauspieler, Redner, Lehrer, Prediger usw. sowie zur Verhütung und Bekämpung aller durch mangelhafte Atmung entstandenen Krankheiten. Softcover o. Umschlag. Frontis, 13x19, keine ills, 107 S, gotische Schrift. Cover u. Rücken etwas gebräunt, keine Gebrauchsspuren. Gut. [boeknr. 542] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Dieren- en plantengids voor onderweg. : Eisenreich, Wilhelm en Dorothee. Baarn, Tirion, 2e druk, 1990. Familie-natuurgids met meer dan 600 kleurenillustraties. Paperback, ingenaaid, 10x19, ills, 398pp. ISBN 9052100446. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1430] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Drentsche Volksoverleveringen. : Bergmans-Beins, J.H. Assen, Van Gorcum & Comp, 2e, vermeerderde uitgave van `Drentsche Legenden`,1945. Halflinnen, 13x19, ills, 88pp. Lichte vergeling. Goed. [boeknr. 867] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Eenzaamheid & communicatie. : Raalten, Dr. F. van. Bussum, Het Wereldvenster, 1e druk, 1982. Paperback, 12x21, 167pp. ISBN 9029397934. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1247] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Eerste Nederlandse hunebeddengids. : Bom, Frits. Deventer, Ankh Hermes, 1978. Orig. linnen, stofomslag, 14x21, vele z/w foto's, 128pp. ISBN 9020254073. Ex-libris. Als nieuw. [boeknr. 1518] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Egyptian Mythology. : Hamlyn, Paul London - Paul Hamlyn, 1965, first edition. Fully ills. oversized hardcover, photo-illustrated dustjacket, photo-frontis, 21x28, 24 colour pages, over 100 b/w ills, 153pp, index. Wear & tear edges DJ. Book good, clean & tight. [boeknr. 681] € 13,- |
Order/Info ..Foto
|
| Egyptian Mythology. : Hamlyn, Paul/Veronica Ions Feltham, Middlesex - Paul Hamlyn, 1968, new edition. Fully ills. oversized hardcover, photo-illustrated dustjacket, photo-frontis, 21x28, 24 colour pages, over 100 b/w ills, 141pp, index. Tear top-spine DJ. Book good, clean & tight. [boeknr. 742] € 10,- |
Order/Info ..Foto
|
| Egypyte. : Lange, Kurt. Utrecht, De Haan, 2e druk, 1954. Wonderen en geheimen van een grote oude cultuur. Orig. linnen, goudopdruk, gebonden, 18x25, ills, 263pp. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1511] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Entzifferung verhollener Schriften und Sprachen. : Friedrich, Johannes. Berlin/Göttingen/Heidelberg - Springer Verlag, 1954, 1. Auflage. Hardcover grünes Leinen mit 73 Abbildungen, 12x18½cm, 147 S. Besitzername auf dem Deckblatt, letztes Deckblatt m. Klebeband u. Anmerkungen. [boeknr. 103] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Facetten der liefde. : Henriques, Fernando. Een sociologie der sexualiteit. Antwerpen - Egelantier. Inhoud: Voorbereiding tot het sexuele leven, Sexueel gedrag voor het huwelijk, Schaamtegevoel, Liefde & liefdesmagie, Liefdesspel, Hofmakerij, Regeling v/h sexuele leven, Huwelijksriten en -ceremoniën, Echtscheiding, Coïtus & taboe, Schoonheid, Buitenechtelijk geslachts-verkeer, naschrift, index. Hardcover met stofomslag, ills, 460p. [boeknr. 430] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Filosofie in hoofdzinnen. : Raalten, F. van. Baarn, Het Wereldvenster, 3e druk, 1974. Een nieuwe benadering. Paperback, 12x21, ills, 135pp. ISBN 902930619X. Goed & schoon. [boeknr. 1209] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het Granaatappelhuis. : Wilde, Oskar Wereldbibliotheek - Amsterdam, 1947. Softcover,14x22,119p, met ill. van D.van Luyn, + los rijmprentje voor de leden der W.B.-Vereniging in 't Hooft-jaar 1947. [boeknr. 25] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het leven van J.R.R. Tolkien. : Carpenter, Humphrey. Utrecht / Antwerpen, Spectrum, 1e druk, 1978. Spectrum Paperback 44, 13x21, ills, 269pp. ISBN 9027458944. Rug lichte verkleuring. Goed & schoon. [boeknr. 1526] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het oude Amerika. : Nugue, Christian. Alphen aan den Rijn, Atrium, 1987. Erfenis van oude culturen. Harde kaft, karton, gebonden, zonder stofomslag, 21x28, vele kl. foto's & z/w ills, 148pp. ISBN 9061132754. Goed. [boeknr. 857] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Het zingend lichaam. : Dame, Joke. De betekenissen van de stem in westerse vocale muziek. Kampen, Kok Agora, 1e druk, 1994. Paperback, 15x22, 215pp, literatuur, naamregister. ISBN 903910591X. [boeknr. 1041] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hoe leer ik de mensen kennen? Gelaatskunde voor iedereen. : Max, Mr. Den Haag, Kruseman, 1950? Orig. linnen, 15x20, ills, 63pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1367] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Hulpboek bij de grammatica van het bijbels Hebreeuws. : Lettinga, J.P. Leiden, Brill, 4e druk, 1962. Oefeningen, stukken uit het Oude Testament en woordenlijsten. Zachte kaft, ingenaaid, 16x24, 86-23pp. Verkleuring rug, kaften. Goed & schoon. [boeknr. 1438] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Ik weet het! : Anoniem. 3000 raadgevingen en recepten. Venlo - Alma, 1940 ?, 23e uitgave, 130-140.000 exemplaren. Softcover, 12x17, 160pp. Kaft mist stukjes, naam vorige eigenaar schutblad. [boeknr. 485] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| In gesprek met Joseph Murphy. : Cantin, Bernard. Haarlem, Becht, 1990. Paperback, 14x21, 119pp. ISBN 9023007212. Goed. [boeknr. 1270] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Jakob Böhme. Über sein Leben und seine Philosophie. : Deussen, Paul. Leipzig, Brockhaus, 2. Auflage, 1911. Kartoniert, Frontis, 14x22, 50 S. Einband verbleicht. Ex-Libris, Stockfleckig. [boeknr. 1182] € 19,- |
Order/Info ..Foto
|
| Jiddische levenswijsheid. : Ayalti, Hanan, J. Delft, Elmar, 2e druk. In jiddisch en nederlands. Oorspr. titel: `Yiddisch Proverbs`. Harde kaft, stofomslag, 10x15, 144pp. Als nieuw. [boeknr. 1183] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Kierkegaard. Leven en werk. : Grimault, Margurite. Utrecht/Antwerpen, Prisma-Boeken, 1967. Oorspr. titel: 'Kierkegaard par lui-même.' Prisma-pocket nr. 1258, z/w ills, 187pp. Goed & schoon. [boeknr. 1110] € 3,- |
Order/Info ..Foto
|
| Klokken in kleur. : Nicholls, Andrew. Baarn, Moussault, 1976. Oorspr. titel: 'Clocks in colour'. Zachte kaft, 14x19, ills, 207pp. ISBN 9022611167. Goed & schoon. [boeknr. 1372] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Leibniz, Gottfried Wilhelm. : Finster, Reinhard/Gerd van den Heuvel. Baarn, Tirion, 1992. Serie geïllustreerde biografieën. Filosofie. Paperback, 11x18, ills, 160pp. ISBN 9051213379. Als nieuw. [boeknr. 851] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Liefhebben, een kunst, een kunde. : Fromm, Erich. Utrecht, Bijleveld, 3e druk, 1969. Over de ontplooiing tot creatief mens-zijn. Paperback, 13x20, 176pp. Rug schuin. Goed & stevig. [boeknr. 1529] € 4,- |
Order/Info ..Foto
|
| Marihuana en hasjiesj. : Schouten, Martin Utrecht - Bruna, 1969, 1ste druk. Paperback, 13x21, z/w foto's, 216pp, bibliografie. ISBN 9022970841. Ongelezen, schoon & goed. [boeknr. 66] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Martin Buber. : Beek, M.A. / J. Sperna Weiland. Baarn, Het Wereldvenster, 1964. Uit de serie: 'Wijsgerige Monografieën. Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 12x21, 128pp. Scheurtjes, beschadiging, verkleuring omslag. Boekblok goed & schoon. [boeknr. 1361] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Op zoek naar Midden-Europa. : Riemeck, Renate. Zeist, Vrij Geestesleven, 1988. Drie lezingen over de anthroposofische kijk op Midden-Europa. Paperback, 13x20, 62pp. ISBN 9060382501. Goed. [boeknr. 1224] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Oude en nieuwe geuzenliederen. : Foppema, Yge. Gekozen, ingeleid en toegelicht door Y. Foppema. (alleen tekst) Amsterdam - Bezige Bij, 1946. Halflinnen met omslag, 14x22, 168pp. Naam vorige eigenaar op schutblad, omslag twee kleine scheurtjes, randen wat rafelig. Binnenboek goed en schoon. [boeknr. 467] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Paddestoelen in kleuren. : Joly, Patrick. Wageningen, Zomer & Keuning, 1974. Oorspr. titel: 'Les champignons.' Orig. linnen, 13x19, met 111 natuuropnamen in kleur en 52 tekeningen, 255pp. ISBN 9021003236. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1419] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Palmzondag. : Graft, Dr.C.Cath. v.d. Utrecht - Oosthoek's, 1938. Ingenaaid, 15x21, veel illustraties, oude palmpaasliedjes, 88pp. Rug zeer broos, watervlek kaft. [boeknr. 26] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Palmzondag. : Graft, Dr.C.Cath. v.d. Utrecht - Oosthoek's, 1938. Orig. linnen zonder stofomslag, 15x21, veel illustraties, oude palmpaasliedjes, 88pp. Goed. [boeknr. 650] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Politeia. : Bodlaender, M.L. (samenst.). Grote mannen over staat en maatschappij. Amsterdam, Elsevier, 4de bijgewerkte druk, 1956. O.a. Plato, Erasmus, Luther, Spinoza, Kant, Marx, Spencer, Hitler, Churchill e.a. Harde kaft, gebonden, zonder stofomslag, 17x24, z/w ills, 666p. Zeer goed, schoon. [boeknr. 1042] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Raadselachtige landen. : Hennig, R. Amsterdam, Schors. Zachte kaft, 15x22, ills, 272pp. ISBN 9063780281. Goed & schoon. [boeknr. 1028] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Rabindranath Tagore's Opvoedingsidealen. : Soeroto, Noto. Amsterdam, Hadi Poestaka, 2e druk. Orig. groen linnen, goudopdruk, frontis Tagore, 15x19, ills, 84pp. Rug verkleurd. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1274] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Schrijvers en schilders. : Leeuwen, W.L.M.E. van(samenst.)/Goris J.A.(Marnix Gijsen) Utrecht - De Haan, 1939, 1e druk. De mooiste Verhalen en Liederen uit Noord- en Zuid-Nederland van Veldeke tot Vestdijk, verlucht met 200 reproducties van geestverwante werken der beeldende kunst. Half-linnen, goudopdruk, 19x26x5,5, 411pp. Kaft wat verkleurd, l. vervuiling d. gebruik, pags. goed. [boeknr. 69] € 17,- |
Order/Info ..Foto
|
| Sex and Drugs. : Wilson, Robert Anton A Journey Beyond Limits. Phoenix, Arizona - Falcon Press, Second Edition 1988. Softcover, paperback, 14x21cm, xx-188pp. ISBN 094140448X. Minor shelfwear. [boeknr. 518] € 20,- |
Order/Info ..Foto
|
| Slavernij en vrijheid. : Berdjajew, Nicolai. Antwerpen, Pantheon / Amsterdam, Veen, 1957. Orig. linnen, gebonden, 17x24, 347pp. Vlekken voorplat. Luchtje. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1376] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Spreken de Pyramiden? : Janssen, Jozef, M.A. Leiden, Brill, 1954. Wetenschap en schijnwetenschap over het faraonische Egpyte. Zachte kaft, ingenaaid, frontis, 16x24, ills, 53pp. Goed & schoon. [boeknr. 1395] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Swedenborg. Life and Teaching. : Trobridge, G. London, Swedenborg Society, 1974. Hardcover, no DJ, frontis, 11x17, 343pp. As new. [boeknr. 1516] € 11,- |
Order/Info ..Foto
|
| Technische gids voor den dansleeraar. : Bronmeijer, J.A. Orig. linnen zonder stofomslag, 18x24, met 19 schema's en 8 foto's, 206pp. In zeer goede staat, ongelezen. [boeknr. 658] € 7,- |
Order/Info ..Foto
|
| Technische wenken voor de modelspoorbouwer. : Wiersma, N.S. Amsterdam - Broekman & De Meris, 1963. Hardcover zonder stofomslag, 20x26, ills, 95pp, litteratuur, register. [boeknr. 733] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Tell el Amarna. : Pendlebury J.D.S. Lovat Dickson & Thompson LTD - London, 1935. Original cloth no dj, 13x19cm, xxxii-170pp-plates-index. Some foxing edges, first pages sl. foxed else clean, cover corners sl. bumped, light soil to spine & frontcover, bumped spine head & foot. [boeknr. 419] € 40,- |
Order/Info ..Foto
|
| Terra-X. : Kirchner, Gottfried. Van Atlantis tot het dak van de wereld. 's Gravenhage, BZZTôH, 1991. Geheimen van verdwenen beschavingen. Paperback, 17x24, ills, 320pp, register. ISBN 9062914241. Goed. [boeknr. 1013] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| The Golden Number : Vlievitch, M.Borissa. and the scientific aesthetics of architecture. London - Alec Tiranti, 1958, first English edition. Orig. blue cloth, no DJ, 14x19, numerous b/w illustrations, 91pp. Previous owner's name on ffep, title spine slightly faded, else clean & tight. [boeknr. 769] € 25,- |
Order/Info ..Foto
|
| The Splendour That Was Egypt. : Murray, Margaret A. A General Survey of Egyptian Culture and Civilisation. London - Sidgwick en Jackson Limited, 1957, 6th impression. Contents: Prehistory; History; Social Conditions; Religion; Art and Science; Lauguage and Literature. Hardcover, no DJ, endpapers maps, Tut-ankh-Amon frontispiece, gilt on spine, 16x24, b/w photographs, xxiii-354pp, list of kings,bibliography, index. Clean & tight. [boeknr. 571] € 12,- |
Order/Info ..Foto
|
| Uw kleur uw karakter. : Koch, W.A. Leiden, Uitg. 'De Cyclus', 1953. Oorspr. titel: 'Deine Farbe, Dein Charakter, Farbentyp und Menschenkunde'. Zachte kaft, 14x20, 67pp. Lichte vergeling. [boeknr. 1232] € 3,50 |
Order/Info ..Foto
|
| Verhandelinge van de opvoedinge en ziekten der kinderen. : Blankaart, Steph. Hollandia, 2e druk, 1966. Reprint 1684. Harde kaft, gebonden, stofomslag, 11x15, 351pp. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1522] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Wandelingen door oud Amsterdam, 's Gravenhage, Leiden en Dordrecht. : Zeldenrust, Leo. Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1946-1949. Roamings through Old Amsterdam, The Hague, Leyden, Dordrecht. Three small maps. Text in Dutch and English. Harde kaft, kunstleer, 14x20, vele teekeningen van de schrijver. Verkleuring. Goed & schoon. [boeknr. 1362] € 14,- |
Order/Info ..Foto
|
| Wat vind ik in de duinen? : Prud'homme van Reine, W.J. Zutphen - Thieme, 1956, 3de druk. Excursieboekje voor de Nederlandse duinterreinen langs de Noordzee met ruim 600 afbeeldingen van planten en dieren op 46 platen, waarvan 8 gekleurd. Karton zonder omslag, 14x20, ills,196pp. [boeknr. 615] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Wereldbrein. De aarde ontwaakt. : Russell, Peter. Deventer - Ankh Hermes, 1986. Vert. van: The global brain: speculations on the evolutionary leap to planetary consiousness. Paperback, 13½x21, 227pp. Vouw in rug. [boeknr. 135] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|
| Wilde dieren - Blanke mannen. : Grzimek, B. Bedreigde dieren in de wereld der blanken. Deventer, Kluwer, 1967. Harde kaft, gebonden, geen omslag, 17x23, vele z/w foto`s, 336pp. Goed & schoon. [boeknr. 1181] € 9,- |
Order/Info ..Foto
|
| Wilde planten in en bij Amsterdam. : Bolman, Joh. Zutphen, Thieme & Cie, 1976. Paperback, 13x19, kleur- & z/w ills, 160pp. ISBN 9003933006. [boeknr. 1140] € 5,- |
Order/Info ..Foto
|
| Willink. : Kramer, Walter (samensteller). Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1973. Met een interview door Marja Roscam Abbing. Paperback, 21x26, vele z/w, kleur ills, 224pp. ISBN 9023633385. Goed & schoon. [boeknr. 825] € 8,- |
Order/Info ..Foto
|
| Zon, Maan en Sterren. : Mulder, Elisabeth. Zeist / Antwerpen, De Haan, 1962. Phoenix Pocket No.74. Harde kaft, 11x19, ills, 147pp. Zeer goed & schoon. [boeknr. 1453] € 6,- |
Order/Info ..Foto
|